İstanbul Beylikdüzü Gizem Damla Üsperk

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gizem Damla Üsperk

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Konuşma Kursu Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gizem Damla Üsperk, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 20.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6415 kurs/özel ders verenden 3493 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gizem Damla Üsperk, 19 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
22 yaşındayım, Anadolu Lisesinde ilk olarak İngilizce eğitimi aldım ve Liseden de yabancı dil bölümü çıkışlıyım. Lise yıllarım da da, ilkokul öğrencilerine ders vermekte idim. Şuan İstanbul Gelişim Üniversitesi İngiliz dili ve edebiyatı bölümünü okumaktayım. Okulda da özel ders vermekteyim. Genellikle ilkokul, ortaokul seviyesine ve ya A1 seviyesinde olan kişilere ders vermekteyim.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.