İstanbul Beylikdüzü Hilmi Ogün Seyrek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hilmi Ogün Seyrek

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Fizik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hilmi Ogün Seyrek, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 01.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5734 kurs/özel ders verenden 3555 . sıradadır. Başta Fizik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hilmi Ogün Seyrek, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Final okullarinda fizik oğretmenliği yapmaktayim. Dokuz eylül üniversitesi fizik öğretmenliği mezunuyum. Universiteye hazırlık dersleri veriyorum. Genc ve deneyimli bir hocadan ders almak istiyorsaniz beni arayabilirsiniz.


Fizik Nedir?

Maddenin kimyasal yapısındaki değişiklikler dışında kalan genel özelliklerini, genel ya da geçici yasalara bağlı, deney yoluyla incelenebilen, matematiksel olarak tanımlanabilen durum ve devinimlerini konu alan bilim dalıdır.

Fizik bilimi insanların doğada gerçekleşen  olayları açıklama isteğinden doğdu. Bu duruma uygun bir başka tanımla; Fizik; doğayı anlama, doğal olayların neden ve sonuçlarının öğrenme ve bunları matematiksel metotlarla ifade etme işidir.

Fizik bilimiyle uğraşan bilim insanlarına fizikçi denir. Fizikçi bilimsel metotlar kullanarak maddenin temel özeliklerini inceler. Bu incelemelerini yaparken fizik biliminin sorgulanabilir, denenebilir, yanlışlanabilir ve elde edilen verilere dayandırılabilir olduğunu bilir.

Fizikçilerin amacı, doğaya insanlığın yararına olacak şekilde yön verebilmektir.

Verilen Kursların Ayrıntıları