İstanbul Beylikdüzü İbrahim Erdoğan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

İbrahim Erdoğan

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Cinsel Terapi Kursu , Hipnoterapi Kursu , NLP Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
İbrahim Erdoğan, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 03.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5342 kurs/özel ders verenden 3085 . sıradadır. Başta Aile Danışmanlığı olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. İbrahim Erdoğan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1992 Hacettepe Üniversitesi Psikoloji bölümü mezunuyum. Bireysel, Aile danışmanlığı, NLP, Hipnoterapi, cinsel terapi ve spor psikoloğu olarak tecrübem ve bilgim ile size destek olmak isterim.


Cinsel Terapi Nedir?

Cinsel terapi, cinsel sorunlar konusunda eğitim almış deneyimli psikiyatrist ve psikologlar tarafından cinsel sorunları olan birey ya da çiftlere uygulanan bir tür kognitif davranış tedavisidir. İnsan davranışı ve cinselliği bedensel, psikolojik, sosyal koşullardan etkilenir.

Hipnoterapi Nedir?

Hipnoterapi, hipnoz yöntemi ile tedavi anlamına gelir. Kökeni hipnoza dayanır. Hipnoz bir kişiyi ya da bir grubu bakış, telkin gibi yollarla kısa bir süre etki altına almaktır. Genel anlamı ile hipnoz dikkatin yoğunlaştığı ve telkin alma yeteneğinin arttığı, uyku ile uyanıklık arası bir bilinç halidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
NLP ile farkındalık