İstanbul Şişli Mehdi Javid

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehdi Javid

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehdi Javid, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 61 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehdi Javid, 268 gelen talepten 34 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ben 14 seneden beri İngilizce ders veriyorum. İngiltere'de ve ABD'de öğrenim gördüm. En güncel metotları kullanıyorum. İlkokul, Ortaokul, Lise ve Üniversite öğrencilerine ve yetişkilnlere ders verdim ve bu konuda tecrübe sahibiyim. (Okula takviye- Genel İngilizce- LGS- YDS- IELTS- TOEFL- PTE Academic- TOEIC)
Size yardımcı olabilirim.

Fotoğraflar

İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ben 14 seneden beri İngilizce ders veriyorum. En güncel metotları İngilizce öğretimde kullanıyorum. Yurtdışında öğrenim gördüm. 2013 yılında Türkiye'ye ve İstanbul'a geldim. Birçok okulda, dil merkezinde ve kolejde ders verdim. (Genel İngilizce, LGS, YDS, IELTS, TOEFL, PTE Academic, TOEIC)