Ücretsiz Teklif Al

Ömer Yılmaz

Kurs Yeri : BEYLİKDÜZÜ, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise Matematik Özel Ders kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Hazırlık Öğrencisiyim. 2016 YGS-LYS sınavlarının her ikisinde de ilk yüz derecem var. Buna ek olarak lisede TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında ulusal madalya kazandığım için ek puan kazandım. Bu ek puan sayesinde 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesine 557,418 puanla girdim. Bu da bu sene Boğaziçi'ni kazananlar arasındaki en yüksek puan.
Hem Matematik Olimpiyatları derecemden hem de YGS-LYS derecemden dolayı Beylikdüzü'nde Matematik ve Geometri dallarında en yetenekli kişilerden biri olduğumu iddia ediyorum. Hem yazımı boş geçirmemek hem de biraz harçlık için özel ders vermeyi düşünüyorum. Bunlar haricinde ılımlı ve neşeli bir insanım.


Kurs Detayı

Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Hazırlık Öğrencisiyim. 2016 YGS-LYS sınavlarının her ikisinde de ilk yüz derecem var. Buna ek olarak lisede TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında ulusal madalya kazandığım için ek puan kazandım. Bu ek puan sayesinde 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesine 557,418 puanla girdim. Bu da bu sene Boğaziçi'ni kazananlar arasındaki en yüksek puan. Hem Matematik Olimpiyatları derecemden hem de YGS-LYS derecemden dolayı Beylikdüzü'nde Matematik ve Geometri dallarında en yetenekli kişilerden biri olduğumu iddia ediyorum. Hem yazımı boş geçirmemek hem de biraz harçlık için özel ders vermeyi düşünüyorum. Bunlar haricinde ılımlı ve neşeli bir insanım.