Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Yılmaz

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Yılmaz, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 08.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3339 kurs verenden 681 . sıradadır. Başta Lise Matematik Özel Ders olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. Ömer Yılmaz, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Hazırlık Öğrencisiyim. 2016 YGS-LYS sınavlarının her ikisinde de ilk yüz derecem var. Buna ek olarak lisede TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında ulusal madalya kazandığım için ek puan kazandım. Bu ek puan sayesinde 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesine 557,418 puanla girdim. Bu da bu sene Boğaziçi'ni kazananlar arasındaki en yüksek puan.
Hem Matematik Olimpiyatları derecemden hem de YGS-LYS derecemden dolayı Beylikdüzü'nde Matematik ve Geometri dallarında en yetenekli kişilerden biri olduğumu iddia ediyorum. Hem yazımı boş geçirmemek hem de biraz harçlık için özel ders vermeyi düşünüyorum. Bunlar haricinde ılımlı ve neşeli bir insanım.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Şu anda Boğaziçi Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde Hazırlık Öğrencisiyim. 2016 YGS-LYS sınavlarının her ikisinde de ilk yüz derecem var. Buna ek olarak lisede TÜBİTAK Bilim Olimpiyatlarında ulusal madalya kazandığım için ek puan kazandım. Bu ek puan sayesinde 2016 yılında Boğaziçi Üniversitesine 557,418 puanla girdim. Bu da bu sene Boğaziçi'ni kazananlar arasındaki en yüksek puan. Hem Matematik Olimpiyatları derecemden hem de YGS-LYS derecemden dolayı Beylikdüzü'nde Matematik ve Geometri dallarında en yetenekli kişilerden biri olduğumu iddia ediyorum. Hem yazımı boş geçirmemek hem de biraz harçlık için özel ders vermeyi düşünüyorum. Bunlar haricinde ılımlı ve neşeli bir insanım.

Yorumlar