İstanbul Beylikdüzü Sema Aksu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sema Aksu

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Diksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sema Aksu, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 31.10.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5350 kurs/özel ders verenden 3384 . sıradadır. Başta Diksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sema Aksu, 9 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
5 yıldızlı bir otelde eğitim koordinatörü olarak çalışıyorum. Diksiyon, stres yönetimi vb konularda eğitim ve üniversitelerde seminer veriyorum. Yaşam koçluğu, yönetici koçluğu ve kariyer koçluğu yapıyorum.


Diksiyon Nedir?

Diksiyon kelimesi Latince’den gelmektedir. Kelimeleri, duyguları ve düşünceleri en iyi şekilde anlatma olarak tanımlayabiliriz. Başka bir deyişle sözü söyleme sanatıdır diksiyon. Duygu ve düşüncelerimizi en iyi, en anlaşılır biçimde ortaya koyabilmek için sözcüklerin seçiminden, sesimizi ayarlamaktan, vurguları doğru yerlere koymaktan, heceleri ayırmadan konuşmaktan vücut dilini katmaya kadar bir bütün oluşturabiliriz. Ortaya çıkan diksiyonumuzdur. Diksiyon bütün bu parçalardan oluşan bir bütündür.

Verilen Kursların Ayrıntıları