İstanbul Beylikdüzü Varol Küçükali

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Varol Küçükali

beylİkdüzü, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bağımsız Denetim Kursu , Logo Kursu , Mikro Eğitmenliği Kursu , Ön Muhasebe Kursu , SPK Kursu , Bil. Muhasebe Kursu , Genel Muhasebe Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , İktisat Kursu , YMM Kursu , Finans Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Varol Küçükali, İSTANBUL BEYLİKDÜZÜ ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6441 kurs/özel ders verenden 3468 . sıradadır. Başta Logo olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Varol Küçükali, 94 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1996 yılından bugüne kadar muhasebe ve finans işi üzerine çalışıyorum. Şu anda bir fabrikada mali müşavir olarak çalışmaktayım. 20 yılı aşkın bilgi ve birikimim ile okul ve iş hayatına dair muhasebe ve finans alanında özel ders verebilirim.


Bağımsız Denetim Nedir?

Bağımsız denetim, işletmelerin yıllık finansal tablo ve diğer finansal bilgilerinin, bu tablo ve bilgiler için belirlenen kriterlere (örneğin, halka açık şirket finansal tabloları için Kurulca belirlenmiş veya kabul edilmiş finansal raporlama standartlarına) uygunluğu ve doğruluğu hususunda, makul güvence sağlayacak yeterli ve uygun bağımsız denetim kanıtlarının elde edilmesi amacıyla, genel kabul görmüş bağımsız denetim standartlarında öngörülen gerekli tüm bağımsız denetim tekniklerinin uygulanarak, defter, kayıt ve belgeler üzerinden denetlenmesi ve değerlendirilerek rapora bağlanmasını ifade eder.

Logo Nedir?

Bir kuruluşun, bir gazetenin vb. adının, simge özelliği bulunan, özel olarak hazırlanmış biçimidir.