İstanbul Beyoğlu Büşra Şenyürek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra Şenyürek

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Rehabilitasyon Kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , Coğrafya Özel Ders , Aile Danışmanlığı Kursu , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Şenyürek, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 20.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5091 kurs/özel ders verenden 3570 . sıradadır. Başta Çocuk Gelişimi olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Şenyürek, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çocukların "Bedensel gelişim, Devinsel gelişim, Cinsel gelişim, Bilişsel gelişim, Dil gelişimi, Duygusal gelişim, Toplumsal gelişim, Ahlak gelişimi" gibi gelişim alanlarında bilgiye sahibim, bu gelişim alanlarına göre çocuklarınızın takibini yapıp alanlara yönelik eğitim ve oyun programları düzenleyebilirim. Özel eğitim ve anaokulunda stajlarımı yaptım hala öğretmenlerimle iletişim halindeyim. Çocuk Gelişimi Alanı Özel eğitim dalı mezunuyum.
"İşitme engelliler, Dil ve Konuşma güçlüğü olanlar, Hafif Düzeyde Mental Retardasyon (Zihinsel Engelliler), Kaynaştırma Eğitimi ve Hafif Düzeyde Otizm Spektrum bozukluğu olanlar" hakkında bilgi sahibiyim.

Derslerimi öğrencinin gelişim alanları, gelişim ve yaş düzeylerine paralel olarak orantılı, anlama ve algılama düzeylerine uygun olarak kolaydan zora, basitten karmaşığa, anlaşılabilirlikten anlaşılamaza ilkesine uygun ve yerinde metodlar ile kalıcı öğrenme gerçekleşmesi amacıyla özel teknikler ile verebilirim.