İstanbul Beyoğlu Fadime Dogan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fadime Dogan

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fadime Dogan, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 21.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 878 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fadime Dogan, 31 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mimar sinan guzel sanatlar univ.resim bölümü mezunuyum.gsf üniv.hazirlik ve her yastan hobi amaclı resim dersleri vermekteyim.derslerde amacıniza uygun temel  desen dersleri ,yağlı boya ,sulu boya dersleri ,sanat tarihi bilgisi eşliğinde verilmektedir.keyifli bir şekilde amaçlarınıza ulaşmakta yanınızda olacagim.duvar resimleri ve sipariş resimler için de ulaşabilirsiniz.


Güzel Sanatlar Nedir?

Güzel sanatlar, güzellik ve zevkle ilgilenen sanatlar için kullanılır. Bu terim ilk defa Fransızcada beaux arts olarak, resim, heykel, baskı gibi görsel sanatları tanımlamak için bulunmuştur. Günümüzde daha çok, klasik veya akademik sanatla bağlantılı olan geleneksel görsel sanatlar anlamına gelir.

Verilen Kursların Ayrıntıları