İstanbul Beyoğlu Koray Aykılıç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Koray Aykılıç

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Koray Aykılıç, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 26.12.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 3004 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Koray Aykılıç, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kendi bestelerinizi düzenlemek?,albümünüzü yapmak,mix,kayıt,effect,programlar??,ses kartı,mikrofon????Karmaşık ve zor görünsede  ..kısa sürede bunları yapabilmenizi sağlıyabiliyorum.

Fotoğraflar

Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Verilen Kursların Ayrıntıları