İstanbul Beyoğlu Selçuk Erdem

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Selçuk Erdem

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Piyano Kursu , Koro Kursu , Nota Kursu , Solfej Kursu , Şan Kursu , Org Kursu , Vokal Koçluğu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Selçuk Erdem, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6458 kurs/özel ders verenden 854 . sıradadır. Başta Şan olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Selçuk Erdem, 77 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
PİYANO + ORG CANLI MÜZİK EŞLİĞİNDE MİKROFON İLE STUDİOMUZDA. ŞAN- REPERTUAR-SAHNEYE HAZIRLIK KURSUMUZ BAŞLAMIŞTIR. DERSLER BİRBUÇUK SAAT VE HAFTADA 2 GÜN OLMAK ÜZERE BİREBİR ÇALIŞMALAR HALİNDE YAPILMAKTADIR.PROFESYONEL ANLAMDA YERLİ YABANCI REPERTUAR YANISIRA T.S.M VE HALK MÜZİĞİ DESTEKLİ TAM BİR SAHNEYE HAZIRLIK  ÇALIŞMASIDIR.

Fotoğraflar

Piyano Nedir?

Piyano (veya nadir olarak kullanılan İtalyanca ismiyle Pianoforte), tuşlu bir çalgıdır. Piyanoda ses, teller vasıtasıyla elde edilir. Piyanonun tuşlarına basıldığında içindeki tahta çekiç tellere vurarak sesi oluşturur. Tahta çekicin tellere vurmasından dolayı piyano vurmalı müzik aleti sanılır. Piyano klasik ve caz müzikte yaygın olarak kullanılır. Solo performanslar, ansambl, oda müziği, eşlik, bestecilik ve prova için oldukça uygun bir enstrümandır. Piyano taşınabilir bir enstrüman olmamasına ve genelde pahalı olmasına rağmen çok yönlülüğü ve aynı anda birçok yerde bulunma özelliği ile dünyanın en yaygın olarak kullanılan enstrümanlarından biridir.

Koro Nedir?

Belli seslerden oluşan, bir müzik yapıtını söylemek üzere bir araya gelmiş insan topluluğudur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
şan ve repertuar
ŞAN VE REPERTUAR OLUŞTURMA
Sahneye hazırlık Şan ve Repertuar oluşturma kursumuz için kayıtlar başlamıştır.
Solfej,Şan ve repertuar oluşturma kursumuz haftada 2 gün 1,5 saat birebir canlı müzik eşliğinde yapılmaktadır. Ayda toplam 12 saat dir.
Yerimiz Taksimde olup haftada 2 gün 1,5 saat (ayda 12 saat) birebir canlı müzik eşliğinde şan ve repertuar oluşturma kursudur.Profesyonel sahneler için sizlerleyiz.
Yerimiz Taksim,de olup ayda 12 saat haftada 2 gün birer buçuk saat birebir canlı müzik eşliğinde yapılmaktadır.