İstanbul Beyoğlu Serhat Dalgıç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

SERHAT DALGIÇ

beyoğlu, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , Office Kursu , Bil. İşletmenliği Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu , On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
SERHAT DALGIÇ, İSTANBUL BEYOĞLU ve civarında hizmet vermekte olup 18.03.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5850 kurs/özel ders verenden 3220 . sıradadır. Başta Office olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. SERHAT DALGIÇ, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
TEMEL BİLGİSAYAR KAVRAMLARI,PROGRAMLARI,NETWORK,DONANIM,BİLGİSAYAR BİLİŞİM SİSTEMİ


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

Office Nedir?

Office 365, Microsoft tarafından sağlanan e-posta ve takviminize heryerden erişebileceğiniz, Office dökümanlarınızı (Word, Excel, PowerPoint vb.) web üzerinden düzenleyebileceğiniz, anlık mesajlaşma ve görüntülü sesli konferans yapabileceğiniz, dosyalarınızı paylaşabileceğiniz bir bulut platformudur.