İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Büşra Periz Müzik Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Büşra Periz Müzik Akademisi

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Çocuk Müzik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Büşra Periz Müzik Akademisi, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5616 kurs/özel ders verenden 1324 . sıradadır. Başta Çocuk Müzik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Büşra Periz Müzik Akademisi, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İlyas Yalçıntaş'la birlikte çıkartılan "Olmazsa Olmazımsın" ve "Bir İstanbul Sabahı" adlı single çalışmalarının sahibi, Enbe Orkestrası ve Boğaziçi Jazz Korosu solisti, Marmara Üniversitesi Oda Orkestrasında 1. Keman olan Büşra Periz'den müzik dersi almak ister miydiniz?

İstanbul Teknik Üniversitesi Konservatuarı'nda ve çeşitli kolejlerde müzik öğretmenliği yapmış seçkin eğitim ve öğretim kadrosundan ders almak ister miydiniz?

2017 yılında Büşra Periz tarafından kurulan Akademi sanat eğitiminde dünya standartlarını ülkemize getirme vizyonuyla kurulmuş olup, yurt dışındaki akademilerle işbirliği içerisinde, uluslararası standartlara uygun, alternatif eğitim metodu ve programlarla kişiye özel, müzik eğitimi sunmayı amaçlamaktadır. Akademide tüm branş dersleri bire bir uzman öğretmenlerle yapılır.

Büşra Periz, bugüne kadar ROYAL ACADEMY sınavlarına 100' den fazla öğrenci hazırlamıştır. Sertifika kapsamında Grade 1-2-3-4-5-6-7-8 seviyede öğrenci hazırlamaktadır.

Akademimizde, Büşra Periz önderliğinde ses eğitimi verilmektedir. Aynı zamanda vokal koç olan Büşra Periz, şarkı söylemeyi çok isteyen ancak bugüne kadar hiç ciddi anlamda ders almamış öğrencilere şarkı söylemenin inceliklerini öğretmektedir.

Profesyonel anlamda ise, akademimizde Türkiye Müzik Endüstrisi hakkında konferanslar verilmektedir. Şarkı söylemeyi, piyano, keman veya gitar çalmayı profesyonel anlamda bir kariyer olarak düşünen kişilere koçluk yapılmaktadır.

Halihazırda seçtiği enstrümanda veya şarkıcılıkta deneyimli olan öğrencilerde ise müzikal bilgilerinin analizi yapılıp, tamamen kişiye özel bir eğitim programıyla, kişinin söz konusu daldaki eksiklikleri giderilerek becerisini bir üst seviyeye çıkartmak hedeflenmiştir.

Akademimiz öğrencileri için eğitim senesi sonunda (Haziran) İstanbul'da bir sahnede, velileri, arkadaşları ve sevenleri karşısında öğrendiklerini, hünerlerini göstermek için bir konser organize edilir.

İletişim: busraperizmuzik@gmail.com

Fotoğraflar
Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi Büşra Periz Müzik Akademisi


Verilen Kursların Ayrıntıları