Ücretsiz Teklif Al

Ahmet Sabaz

Kurs Yeri : BÜYÜKÇEKMECE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Matematik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

İyi günler arkadaşlar Büyükçekmece ve yakınlar ilköğretim,  ortaöğretim, lise ve üniversite hazırlık seviyelerinde derse istekli algıları açık karşısındakini anlayan ve çabalayan öğrenciler ve KPSS, DGS sınavlarına girecek kardeş, abilerime matematik özel ders verme niyetindeyim. Ortaöğretim seviyesinde fizik, kimya ve biyoloji dersleri de verebilirim.
Yıldız Teknik mühendislik öğrencisiyim Üniye kadar matematik alanında zorlanmadan yuksek puanlar almıs ve bunu istekli, 1e1 ders isteyen arkadaşlarla paylaşma niyetindeyim..
Başlangıç için belli bir ücret belirlemiyorum görüşüp anlaşabiliriz diye düşünüyorum, Başarılar..


Kurs Detayı

İyi günler arkadaşlar Büyükçekmece ve yakınlar ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversite hazırlık seviyelerinde derse istekli algıları açık karşısındakini anlayan ve çabalayan öğrenciler ve KPSS, DGS sınavlarına girecek kardeş, abilerime matematik özel ders verme niyetindeyim. Ortaöğretim seviyesinde fizik, kimya ve biyoloji dersleri de verebilirim. Yıldız Teknik mühendislik öğrencisiyim Üniye kadar matematik alanında zorlanmadan yuksek puanlar almıs ve bunu istekli, 1e1 ders isteyen arkadaşlarla paylaşma niyetindeyim.. Başlangıç için belli bir ücret belirlemiyorum görüşüp anlaşabiliriz diye düşünüyorum, Başarılar..