Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ahmet Sabaz

büyükçekmece, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında
İyi günler arkadaşlar Büyükçekmece ve yakınlar ilköğretim,  ortaöğretim, lise ve üniversite hazırlık seviyelerinde derse istekli algıları açık karşısındakini anlayan ve çabalayan öğrenciler ve KPSS, DGS sınavlarına girecek kardeş, abilerime matematik özel ders verme niyetindeyim. Ortaöğretim seviyesinde fizik, kimya ve biyoloji dersleri de verebilirim.
Yıldız Teknik mühendislik öğrencisiyim Üniye kadar matematik alanında zorlanmadan yuksek puanlar almıs ve bunu istekli, 1e1 ders isteyen arkadaşlarla paylaşma niyetindeyim..
Başlangıç için belli bir ücret belirlemiyorum görüşüp anlaşabiliriz diye düşünüyorum, Başarılar..


Verilen Kursların Ayrıntıları
İyi günler arkadaşlar Büyükçekmece ve yakınlar ilköğretim, ortaöğretim, lise ve üniversite hazırlık seviyelerinde derse istekli algıları açık karşısındakini anlayan ve çabalayan öğrenciler ve KPSS, DGS sınavlarına girecek kardeş, abilerime matematik özel ders verme niyetindeyim. Ortaöğretim seviyesinde fizik, kimya ve biyoloji dersleri de verebilirim. Yıldız Teknik mühendislik öğrencisiyim Üniye kadar matematik alanında zorlanmadan yuksek puanlar almıs ve bunu istekli, 1e1 ders isteyen arkadaşlarla paylaşma niyetindeyim.. Başlangıç için belli bir ücret belirlemiyorum görüşüp anlaşabiliriz diye düşünüyorum, Başarılar..

Yorumlar