İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Cansın İlk Yardım Eğitim Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlk Yardım Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 18.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5453 kurs/özel ders verenden 736 . sıradadır. Başta İlk Yardım olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ, 6 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
           Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, İlkyardım Yönetmeliği uyarınca tüm kurum ve kuruluşlarda bulundurulması zorunlu hale getirilen ‘ilkyardımcı’ yetiştirmeye yönelik ‘Temel ve Güncelleme ilk yardım Eğitimi ’ vermeye İl Sağlık Müdürlüğünce yetkili kurum.
        Cansın İlk Yardım Eğitim Merkezi olarak ÇSGB ve Sağlık Bakanlığı Mevzuatları ile ilgili Yönetmelikler çerçevesinde, personelinizin “Sertifikalı Temel İlk Yardım Eğitimleri, Güncelleme Eğitimleri ve İlk Yardım Seminerleri”  alanında uzman ve yetki belgesine sahip eğitmenlerimiz tarafından başarı ile verilmektedir. Kurumunuzun ihtiyaçları ve çalışma koşulları doğrultusunda karşılıklı olarak belirlenecek tarihlerde ve eğitim yerlerinde teorik ve uygulamalı olarak eğitim süreçleriniz tamamlanmaktadır.
Eğitim merkezimiz, aynı zamanda sağlık sektörü, ortak sağlık güvenlik birimleri (OSGB) ve eğitim hizmetleri sunan danışmanlık firmaları ile entegre hizmet sunmaktadır. Bu konuda seçici davranarak firma prestiji adına güven, kalite ve başarı oranı üst düzeyde olan firmalarla çalışmaktayız.
Firmanızın tüm eğitim süreçlerinde, sizlerle çalışabilmek ve bu alanda çözüm ortağınız olabilmek amacıyla konuyla ilgilenen yöneticilerinizle bir araya gelerek işbirliği önerilerimizi sizlerle paylaşabilmeyi arzu ediyoruz.

Fotoğraflar
CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ CANSIN İLK YARDIM EĞİTİM MERKEZİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
A. SERTİFİKALI İLKYARDIM EĞİTİMİ: İlkyardım Yönetmeliği çerçevesinde işyerlerinde Ağır ve Tehlikeli İşlerde Çalışanların %10’u sertifikalı ilkyardımcı olmalıdır. Bu bağlamda işletmenizde belirlenmiş olan kişi sayısına göre ilkyardım eğitimleri verilecektir.
Eğitimi Düzenlemeye Yetkili Kurum: Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı, İlkyardım Yönetmeliği uyarınca tüm kurum ve kuruluşlarda bulundurulması zorunlu hale getirilen ‘ilkyardımcı’ yetiştirmeye yönelik ‘Temel ve Güncelleme ilk yardım Eğitimi ’ vermeye yetkili kurum.
Eğitim Süresi ve Şekli:
2 Gün – (8+8 Saat) Teorik + Pratik Uygulamalı.
Eğitmen:
Konusunda Uzman Sağlık Bakanlığından Onaylı Sertifikalı İlkyardım Eğitmeni
Sınav Detayları: İl Sağlık Müdürlüğü Tarafından Teorik ve uygulamalı sınav yapılmaktadır. Sınavdan 85 ve üzerinde puan alan katılımcılara İl Sağlık Müdürlüğü onaylı sertifika ve İlk Yardımcı Kimliği verilmektedir. Sınavdan kalan kişilere 2. sınav hakkı tanınmaktadır.
Sertifika Süresi:
Sertifikalar 3 yıl süre ile geçerlidir. Son bir ay kala güncellenmelidir.