İstanbul Çekmeköy Eray Tas

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Eray Tas

çekmeköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Bootstrap Kursu , Kodlama Kursu , Objective C Kursu , SQL Kursu , Yazılım Kursu , Java Kursu , PHP Kursu , ASP Kursu , Delphi Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , Xamarin Ile Mobile Uygulama Geliştirme Kursu , HTML5 Kursu , CSS3 Kursu , JQuery Kursu , C# Kursu , MVC Kursu , C Kursu , C++ Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Eray Tas, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 12.04.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4641 kurs/özel ders verenden 3266 . sıradadır. Başta Kodlama olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Eray Tas, 90 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba,
8 Yılı aşkın yazılım deneyimimi, programlama ve yazılım eğitimi vererek sizlere yardımcı olmak hedefindeyim.
Lise veya üniversite öğrencisi olmanız veya programlama öğrenmeye karar verdiyseniz direkt benim ile iletişime geçmeniz en doğru kararınız olacaktır.
Günümüzde değer kazanan ve çoğu işletmenin zaman kaybetmeden geçmek için çaba sarfettiği E-Ticaret alanında ve bayiilik sistemi yazılımı, tasarımı ve yönetimi konusunda deneyimlerimi sizler ile paylaşmaktan zevk duyacağımı belirtmek isterim.

Online Satış sistemleri firmalar için gün geçtikçe vazgeçilmez bir satış kapısı olmaya başladı ve türkiyede bu konuda deneyimli, profesyonel yazılımcı bulmak zorlaşmaya başladı bu sebeple bu alandaki boşluğu almış olduğunuz eğitim ile doldurmanız hayatınızdaki vereceğiniz en doğru kararlardan birisi olacaktır.

ASP.NET
C#.NET
MS SQL
Js
CSS
Ajax
Api
Knockout js
Fireworks
Sanal Pos Banka Entegrasyonları
Akbank
Garanti
İş bank
Ykb
Vakıfbank
Denizbank
Finansbank

İletişime geçmek için yoğunluğumdan dolayı benimle ilk olarak whatsapp ile iletişime geçerseniz memnuniyet duyacağımı belirtmek isterim ...