İstanbul Çekmeköy Görkem Keleş

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Görkem Keleş

çekmeköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Gitar Özel Ders , Saz Kursu , Nota Kursu , Solfej Kursu , Konservatuar Kursu , Bas Gitar Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Görkem Keleş, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 11.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1168 . sıradadır. Başta Bağlama olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. Görkem Keleş, 218 gelen talepten 41 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Konservatuvar öğrencisinden;
Bağlama, Nota, Solfej, Konservatuvara Hazırlık ve Müzik Teorisi dersleri bire bir olarak kendi evimde yahut sizin evinizde verilir. İletişim:05392334358


Gitar Özel Ders Nedir?

Birebir gitar eğitimi verilir.

Gitar Enstrümanı Hakkında:
Gitar, parmakla veya pena ile çalınan, esasen sekiz şekline benzeyen, yan kısımları oval, sap üzerinde ses perdeleri olan, telli bir çalgı türüdür.
Gitar kursu almak isteyenler, müzik ile bugüne kadar ilgisi olsun olmasın başarı sağlayabilirler. Gitar çalmanın herhangi bir yaşı yoktur. Kimisi çocukken gitar kursu alabilirken, kimisi ise emeklilikten sonra bile gitar kursu alabilir. Bu konuda kurslarda yaş sınırı yoktur. Gitar kursları kişiye özel verilmelidir. Toplu halde alınan kurslar da vardır. Daha iyi verim alınabilmesi için bire bir ders alınması önemlidir. Gitar dersi almak isteyen kişiler ister toplu derslere girebilir ister bire bir olan derslere girebilir.

Saz Nedir?

Parmak veya mızrap ile çalınan bir enstrüman olan saz, 7 telden oluşan, Türk Halk Müziği'nin en çok tercih edilen müzik aletlerinden biridir. Çöğür, cura, kopuz, tanbura gibi isimlerle anılabilen saz, yörelerine göre de farklı isimler içerebilmektedir. Ağırlıklı olarak dut ağacından yapılan enstrümanın oluşumunda farklı ağaçlar da tercih edilebilmektedir.

Saz çeşitleri:

Cura; Küçük saz,
Bağlama; Orta boy saz,
Meydan Sazı (Çöğür yada Aşık Sazı); Saz telleri 3 er 3 dizilir ve toplam 12 tel den oluşur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Bas Gitar

Popüler müzik, türk müziği ve diğer dünya müziklerinde bas gitar kullanımı orkestradaki yeri çalımı ve teorisi.
Popüler müzik, türk müziği ve diğer dünya müziklerinde bas gitar kullanımı orkestradaki yeri çalımı ve teorisi.