İstanbul Çekmeköy Mehmet Yıldırım

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Mehmet Yıldırım

çekmeköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu , Wushu Kursu Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Mehmet Yıldırım, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 19.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 187 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Mehmet Yıldırım, 97 gelen talepten 28 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba değerli sporcu veya sporcu velim. 2001 Yılında başlamış olduğum uzak doğu spor hayatıma halen aktif olarak devam etmekteyim. Eğer düşünceniz bir uzak doğu sporu yapmak ise doğru karar vermişsiniz demektir. Şöyle ki; Yaşadığımız metropol şehrin sokakları (İstanbul) her geçen gün daha tehlikeli bir hal almaktadır. Bu nedenle yapacağınız sporun size katacağı yenilikleri sadece fit bir görünüm veya atletik bir vücut olarak görmemek gerekiyor. Kickboks, Wushu ve MuayThai sporu fit ve atletik bir görünümün yanında sizi fiziki olarak kendinizi savunabileceğiniz bir yapıya kavuşturacaktır. Beni tercih edin veya etmeyin önemli değil sizin bu sporu yapmaya karar vermeniz sizin açınızdan çok yerinde bir karar olacaktır. Çocuklarımızın da yine böyle bir sporun disiplini ile yetişmesi önem arz etmektedir. Fazla söze gerek yok diyerek beni tercih ettiğinizde önceliğim ücret olmayacağını bilmenizi isterim. Bir seans birlikte antrenman yapalım ücreti sonra konuşabiliriz. Sağlık ve Spor ile kalın.

Fotoğraflar

Kickboks Nedir?

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır.  Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Kick Boks müsabakaları genel olarak 3 ana disiplin başlığı altında yapılır. Bu disiplinler; Semi Contact, Light Contact ve Full Contact’dır.

Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Muay Thai Nedir?

Muay Thai,
Tayland'da ortaya çıkan ve özgün adı Muay Thai olan dövüş sporu. Tayland Boksu da denir. Başta Tayland olmak üzere Myanmar (eski adı ile Burma), Kamboçya, Laos gibi Güneydoğu Asya ülkelerinde uygulanır. Yumruk, diz, dirsek ve tekmelerin kullanıldığı sert bir dövüş sanatıdır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Değerli sporcu ve sporcu velileri. 2001 yılından bu yana uzak doğu sporu yapıyorum. Kickboks Wushu ve Muaythai dalında siz değerli sporculara bire bir özel eğitim verebilirim. Ücrete gelince bu konuyu bir seans ders yaptıktan sonra konuşmayı tercih ederim. Eğer teknik ve taktiğimden memnun kalmaz iseniz vermiş olduğum 1 seansın da ücretini talep etmiyorum.
Yapacağınız sporun size hem sağlıklı bir yaşam fit bir vücut ve size katacağı yenilikler olmalı. Kickboks bunların hepsini karşılayan bir spor dalıdır.