İstanbul Çekmeköy Taşdelen Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU

çekmeköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , BE Kursu , Defansif ve İleri Sürüş Kursu , B Engelli Ehliyet Kursu , G SINIFI EHLİYET Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , Otobüs Ehliyeti (E Sınıf) Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , Forklift Ehliyeti Kursu , H Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , Sürücü Kursu , A Ehliyet Kursu , İş Makinesi Operatörlüğü Kursu , Kule Vinç Oper. Kursu , M Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Personel Yükseltici Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , Tavan Vinci Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu , Güvenli Sürüş Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL ÇEKMEKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 25.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6578 kurs/özel ders verenden 1195 . sıradadır. Başta Direksiyon olmak üzere 29 farklı kurs/özel ders vermektedir. TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU, 35 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
A1 - A2 - B Sınıfı Ehliyet.
Eğitime başladığımız ilk günlerde aramızda şu kararı almıştık. Müşterisine karşı olabildiğince açık, net, dürüst olmak ve takdir hakkını müşteriden yana kullanmak. O kararları aldığımızda ileride önümüze çıkacak fotoğrafı tahmin ediyorduk. Hedefimiz uzun vadede istikrarı yakalamaktı.

Biz Taşdelen Sürücü Kursu olarak insanları sevmekle, diyalog kurmakla, onlar gibi düşünmekle o istikrarı yakaladık. Bizi diğerlerinden ayıran en büyük farklılığımız bu. Peki, ama şu andan itibaren ne yapmalıyız.

Biz tüm artılarımızın yanında eksilerimizin de farkındayız. Öğrencilerimizin, bizim hakkımızdaki düşüncelerine önem vererek, kendimizi yenileyerek, yolumuza devam ediyoruz.

Fotoğraflar
TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU TAŞDELEN SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
B Engelli ehliyeti alma yaşı 18 yaş ve sadece otomatik vites veya özel tertibatlı araçları kullanabilir.Haziran 1998 doğumlu olanlar 2016 yılı Haziran ayı itibariyla B engelli ehliyeti alabilirler.B engelli ehliyeti için devlet hastanesinden "B sınıfı engelli ehliyeti" alır yönünde bir sağlık raporu olmalıdır.
B sınfı Otomobil ehliyeti için 14 ders akan trafik ve + 2 ders simülatör eğitimi verilmektedir.
B sınfı Otomobil ehliyeti ile vitesli (manuel) ve otomatik vites tüm otomobilleri kullanabilirsiniz.
A2 Ehliyeti : *600cc ye kadar *18 yaş *sepetli veya sepetsiz 2 tekerlekli motosiklet *15kw.
A1 Ehliyeti : *16 yaş *125 cc - 11 kW/14 hp *Otomatik vites
A sınıfı Motosiklet Ehliyeti 35 KW üzeri ve gücünün ağırlığa oranı ortalaması 0,2'yi geçen motsikletler için alınır. Yaklaşık olarak 500 cc üzeri motorlar için kullanılır.