Ücretsiz Teklif Al

DERSONET Datasis Yazılım Donanım İletişim Ltd. Şti.

Kurs Yeri : MALTEPE, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

YKS kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Merhaba,

DERSONET; 1994 yılından bugüne kadar, başta Üniversiteler olmak üzere İl, ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Okullar, Dershaneler, Yayıncılar, Araştırma Şirketleri, Özel Şirketlerin Eğitim ve İnsan Kaynakları Departmanlarına yönelik “Eğitim ve Öğretimin Kalitesini Arttırmaya Yardımcı Olan“ yazılımlar üretmekte ve desteğini vermektedir.
Geçen bu sürede, Sınav Sistemleri olarak adlandırabileceğimiz “Optik Okuyucular, Optik Form Üretimi, Anket ve Sınav Uygulamaları, Ölçme ve Değerlendirme Teknikleri“ ile “Öğretmen ve Öğrencinin bilgilerini tutan, değerlendiren ve gelişimini izleyen“ konularda her tür projeyi gerçekleştirecek ve destekleyecek kadar kendimizi geliştirdik.
Eğitim Sektöründeki 21. Yılımızda, DERSONET Datasis olarak temel amacımız; Kurumlara bu konuda beklentilerin üzerinde kaliteli Yazılımlar, Ürünler ve HİZMETLER sunmaktır.
Gerek teknik bilgisi, gerek mevzuat bilgisi, gerekse kurum işleyişini çok iyi bilen deneyimli kadromuzla, sizlere sürekli gelişen, kaliteli, düzeyli ürün ve hizmetler sunmak istiyoruz.
Tüm bu konularda işbirliği yapacağımızı umar, başarılı bir yıl dileriz.


Kurs Detayı

Merhaba, DERSONET; 1994 yılından bugüne kadar, başta Üniversiteler olmak üzere İl, ilçe Milli Eğitim Müdürlükleri, Okullar, Dershaneler, Yayıncılar, Araştırma Şirketleri, Özel Şirketlerin Eğitim ve İnsan Kaynakları Departmanlarına yönelik “Eğitim ve Öğretimin Kalitesini Arttırmaya Yardımcı Olan“ yazılımlar üretmekte ve desteğini vermektedir. Geçen bu sürede, Sınav Sistemleri olarak adlandırabileceğimiz “Optik Okuyucular, Optik Form Üretimi, Anket ve Sınav Uygulamaları, Ölçme ve Değerlendirme Teknikleri“ ile “Öğretmen ve Öğrencinin bilgilerini tutan, değerlendiren ve gelişimini izleyen“ konularda her tür projeyi gerçekleştirecek ve destekleyecek kadar kendimizi geliştirdik. Eğitim Sektöründeki 21. Yılımızda, DERSONET Datasis olarak temel amacımız; Kurumlara bu konuda beklentilerin üzerinde kaliteli Yazılımlar, Ürünler ve HİZMETLER sunmaktır. Gerek teknik bilgisi, gerek mevzuat bilgisi, gerekse kurum işleyişini çok iyi bilen deneyimli kadromuzla, sizlere sürekli gelişen, kaliteli, düzeyli ürün ve hizmetler sunmak istiyoruz. Tüm bu konularda işbirliği yapacağımızı umar, başarılı bir yıl dileriz.