İstanbul Kadıköy Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Fransızca Kursu , İtalyanca Kursu , Rusça Kursu , Çince Kursu , Yabancı Dil Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6449 kurs/özel ders verenden 415 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 11 farklı kurs/özel ders vermektedir. Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları, 513 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları 8 Farklı Dilde Eğitim.

Dünya Dilleri Merkezi Bağdat Caddesi Şubesi
Bağdat Caddesi Şubesi
Bağdat Caddesi DDM şubesinde İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Çince ve Yabancılar için Türkçe eğitimleri verilmektedir. Genel dil eğitimlerinin yanısıra akademik dil sınav programları TOEFL, IELTS, TOEIC, YDS, SAT, GMAT, GRE, PTE, TESTDAF, DELE, DELF, CELI gibi uluslararası ve yerel sınavlara yönelik eğitimler verilmektedir. Bağdat Caddesi şubemizde 6 kişilik gruplar ya da istenilen gün ve saatlerde kişiye özel birebir ders programlarıda hazırlanmaktadır.

Kurumumuzda eğitim koordinatörlerimizin eşliğinde yaptığımız detaylı bir seviye tespit sınavı sonucunda seviyenize uygun sınıflara yerleştirilirsiniz.

Dünyada da en çok kullanılan 6 kurluk eğitim sistemini kullanmaktayız. Her bir kur maksimum 6-12 kişilik özel gruplarda 60 ders saatinden oluşmaktadır. Kur süreleri, programların yoğunluğuna bağlı olarak 2,5 ayda tamamlanmaktadır.

Eğitimlerimiz Hafta içi sabah, hafta içi öğlen (Ekonomik Program), hafta içi akşam, hafta sonu sabah ve hafta sonu öğleden sonra olmak üzere 5 farklı program uygulaması mevcuttur.

Kur boyunca mini sınavlar, kur ortasında ara sınav, kur sonunda da bitirme sınavı uygulanır.

DDM, devamsızlığı %10’u geçmeyen ve ödevlerini eksiksiz yapmış olan öğrencilere başarısız oldukları takdirde "ücretsiz tekrar hakkı" sağlar.

Bir dilin en iyi, o dilin sahibinden öğrenebilirsiniz, ancak, eğitimli ve diplomalı olması şartı ile...

DDM bu ilkeden yola çıkarak, bütün öğretmenlerini diplomalı seçer ve bu diplomaları öğrencilerin görmesi için ofislerinde de sergiler, öğretmenlerin özgeçmişleri titizlikle incelenir ve araştırılır.

Ayrıca büyesinde eğitim kalitesini arttırmaktan ve geliştirmekten sorumlu eğitim müdürleri bulunur.

Sadece öğretmenlerin iyi olması, bir dil okulunun iyi olması için yeterli değildir. Aynı zamanda Türk personelinin de özenle seçilmiş olması gerekir. Bizim için öğrencilerimizin mutluluğu ve memnuniyeti en ön sıradadır.

Tüm istek ve sorunlarınızla bire bir ilgilenilir. Kantin görevlisinden müdüre kadar herkes, eğitiminizin sorunsuz tamamlanması için çalışır. Çünkü bizim için en değerli referans mezun olan öğrencilerimizdir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Size Özel İngilizce Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel İspanyolca Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel Almanca Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel Fransızca Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel İtalyanca Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel Rusça Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel Çince Kursları, Sadece DDM'de..
Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okulları 8 Farklı Dilde Eğitim.
Size Özel TOEFL IBT Sınavı Hazırlık Kursu Sadece DDM'de.
Size Özel IELTS Hazırlık Kursları, Sadece DDM'de..
Size Özel YDS Hazırlık Kursları, Sadece DDM'de..