Bu kursu paylaş
0 Yorum

Adaa Gholizade

esenyurt, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İlkokul İngilizce Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , Astroloji Kursu , İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , Arapça Kursu , Farsça Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , IELTS Kursu , TOEFL Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , YDS Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Adaa Gholizade, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 12.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3339 kurs verenden 1375 . sıradadır. Başta Arapça olmak üzere 17 farklı kurs vermektedir. Adaa Gholizade, 40 gelen talepten 18 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Yabanci dil ingilizce

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Fotoğraflar


Yorumlar