Bu kursu paylaş
0 Yorum

Amerikan Kültür Esenyurt

esenyurt, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , Fransızca Kursu , Rusça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , KPSS Kursu , TOEFL Kursu , YDS Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Amerikan Kültür Esenyurt, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 13.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3356 kurs verenden 1025 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 14 farklı kurs vermektedir. Amerikan Kültür Esenyurt, 208 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi , Early Amerikan English (Junior İngilizcesi) Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller ile ilgili hizmet vermektedir.

Eğitim Kadromuz Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz ingilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ
Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.
MİSYONUMUZ
Yüksek standartlarda ve Kaliteli eğitim vermek.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
Eğitimde sürekliliği sağlamak.
Gramer eğitiminin yanında ‘’Konuşma Odaklı’’ bir dil eğitimi vermek,
Teknolojik ve Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi , Early Amerikan English (Junior İngilizcesi) Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller ile ilgili hizmet vermektedir.

Yorumlar