Ücretsiz Teklif Al

Amerikan Kültür Esenyurt

Kurs Yeri : ESENYURT, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Ortaokul İngilizce Özel Ders kursu , Almanca Özel Ders kursu , İlkokul İngilizce Özel Ders kursu , Fransızca Özel Ders kursu , Rusça kursu , Fransızca kursu , Arapça kursu , Almanca kursu , İngilizce kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) kursu , TOEFL kursu , YDS kursu , KPSS kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur.

Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi , Early Amerikan English (Junior İngilizcesi) Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller ile ilgili hizmet vermektedir.

Eğitim Kadromuz Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen üniversitelerinden mezun ve alanlarında uzmanlaşmış Türk ve Yabancı eğitmenlerden ve yine Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinden mezun olmuş kendi bünyemizde yetiştirdiğimiz öğretmenlerimizden oluşmaktadır.

Eğitmenlerimiz ingilizce öğretmenliği alanında edindikleri deneyimi eğitim teknolojileriyle bütünleştiren tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

VİZYONUMUZ
Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursunun vizyonu, uzman eğitim kadrosuyla, gelişen teknolojiyi de takip ederek yeni dil öğretim yöntemlerinden yararlanarak, öğrenci memnuniyeti yüksek lider bir eğitim kurumu olarak devam etmektir.
MİSYONUMUZ
Yüksek standartlarda ve Kaliteli eğitim vermek.
Avrupa Dil Portfolyosu kriterlerine uygun eğitim vermek.
Eğitimde sürekliliği sağlamak.
Gramer eğitiminin yanında ‘’Konuşma Odaklı’’ bir dil eğitimi vermek,
Teknolojik ve Bilimsel yöntemlerle yeni eğitim modelleri oluşturmak.
Öğrenci memmnuniyetini en üst düzeylere çıkarmak.


Kurs Detayı

Esenyurt Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu, modern bilimsel yöntemler ve bilişim teknolojileri kullanarak yabancı dil eğitiminde köklü birikimini sürekli yenileyen çağdaş bir eğitim kurumudur. Genel İngilizce, Sınav İngilizcesi , Early Amerikan English (Junior İngilizcesi) Hızlandırılmış İngilizce, 48 Günde İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce, Tüm Diğer Diller ile ilgili hizmet vermektedir.