İstanbul Esenyurt Aras Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ARAS SÜRÜCÜ KURSU

esenyurt, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ARAS SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 05.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6458 kurs/özel ders verenden 132 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. ARAS SÜRÜCÜ KURSU, 180 gelen talepten 26 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ARAS SÜRÜCÜ KURSLARI
2007 tarihinde eğitim hizmetine başlayan Aras Sürücü Kursları, kaliteli eğitim ve güler yüzlü hizmet prensibini benimsemiş ve yıllar içerisinde biriktirdiği tecrübesiyle kendi standartlarını oluşturmuştur.
Bu gün 3 (üç ) şubemiz, yetişmiş uzman kadromuz, yeni araç filomuzla sizlere hizmet vermekte olan kurslarımız sektöründe marka değerine ulaşmış ender kurslar arasına girmeyi başarmıştır. Trafikte sorunsuz bireyler yetiştirmeyi amaçlayan Aras Sürücü Kursları üstlenmiş olduğu sorumluluğu önemsemekte ve kursiyerlerin hem teorik hem de direksiyon eğitimlerinde birebir eğitim modelini uygulayarak kalıcı öğrenme ve başarı odaklı çalışmaktadır.
Eğitimde en yeni teknikleri benimseyen kurslarımız akıllı sınıfları ve dijital öğrenme ortamları ile teknolojinin bütün olanaklarını bünyesinde barındırmaktadır. Tüm ehliyet sınıflarında son model araçları bünyesinde bulunduran kurslarımız konusunda uzman öğreticilerimiz ile direksiyon eğitimini konforlu ve ayrıcalıklı bir hale taşımaktadır.
Müşteri odaklı yaklaşım ve sürdürülebilir iletişim prensibini benimseyen Aras Sürücü Kursları müşteri hizmetleri standardını en üst düzeyde sunmaya gayret ederek mutlu müşteriler kazanmayı hedeflemektedir. Bu nedenle çözüm odaklı, beklentilere cevap verebilen, şeffaf bir hizmet sağlamayı prensip edinmiştir.
Aynı zamanda kurumsal alanda da iş birlikleri ve çözümler sunan Aras Sürücü Kursları şirket içi eğitim ve danışmanlık faaliyetleri ile portföyünü genişletmektedir.
İşte tüm bu birikim ile geride bıraktığımız yıllar içerisinde binlerce kişiyi ehliyet sahibi yapmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Hizmetlerimiz...
Kurslarımızda A-A1-A2-A-B-D-C-CE sınıfı ehliyet eğitimleri verilmektedir. Bu sürücü belgelerinden herhangi birini talep eden sürücü adayının en yakın şubemize başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Sürücü Belgesi almak için gerekli şartlara sahip kişilerin kayıt işlemi gerçekleştirilerek eğitim süreçleri başlatılır.

Özel Direksiyon Dersi...
Özel direksiyon dersleri ehliyeti olan sürücülere verilir. Sürücünün deneyimini arttırmak, şehir içi ve şehirler arası yollarda tecrübe edinmesini sağlamak, direksiyon hakimiyetini arttırmak ve sürücülüğünü geliştirmek amacı ile talebe göre verilir. Başlangıçta trafik heyecanını azaltmak ve sürücünün araç kullanma seviyesini belirmek için sanal ortamda SİMÜLATÖR eğitimi verilmektedir. Bir ders saati 60 dakika olup sürücünün ihtiyaç ve isteğine göre güzergâh belirlenebilir.

Özel Teorik Dersler...
Sürücü kursu sınavına girecek olan adaylara verilir. Adayların standart teorik derslerini aldıktan sonra istemesi ve ihtiyaç duyması halinde birebir çalışma yöntemi ile TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ,  TRAFİK ADABI BİLGİSİ,ARAÇ TEKNİĞİ BİLGİSİ, İLKYARDIM BİLGİSİ derslerinden verilebilir. Dersler seçimli ve saatli olabildiği gibi tüm ders konularını kapsayacak şekilde paket program halinde de yapılabilir. Bir ders saati 60 dakikadır.

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi...
Sürücü belgesi sahibi ya da adayı herkese verilebilir. Şirket ve kurumlara da özel olarak düzenlenen eğitim seminerleri ile verilmektedir. Sürücünün tehlike oluşturabilecek durumlardaki hareket tarzının öğretildiği ve tehlikelerin tanımlandığı bu ders trafikte araç kullanmaktan öte trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmeyi hedefler. Ders içerisinde yağmur, kar, sis, gevşek zemin, viraj gibi standart şartlar dışında sürücünün hareket şekli gösterilir. Toplam 10 saatlik bu eğitim seçime göre kısaltılarak da verilebilir.

Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi...
Ehliyet sahibi sürücülere verilir. Trafikte uygulamalı olarak yapılır. Sürücünün tehlikeleri tanımlaması ve trafikte tehlikeye girmeden araç sürmesi için gerekli eğitimler verilir. Ehliyet sahibi kişilere, şirket ya da kurumlara verilir.

Trafik Güvenliği Eğitimleri...
Şirketlere, kurumlara ve okullara seminerler şeklinde verilir. Genel olarak trafik kuralları, trafikteki tehlikeler tanımlanır ve öğretilir. Talebe göre özel konular işlenebilir. Örneğin yük taşımacılığı yapan kurumlarda araçların yüklenmesi, yolcu taşımacılığı yapan kurumlarda yolcu taşımacılığı esasları işlenerek seminer programı düzenlenebilir.

Fotoğraflar
ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
ARAS SÜRÜCÜ KURSU KIRAÇ ESENYURT İSTANBUL
Motosiklet, kullananlar için bir tutkudur. Sadece bir ulaşım aracı olarak değil; bundan çok daha fazlasını ifade etmektedir.
Aras Sürücü Kursları olarak uzman öğreticilerimiz tüm motosiklet sınıflarında  kursiyerlerimize motosiklet kullanma becerisini kazandırmakta ve iyi birer sürücü olmalarını sağlamaktadır.
Sizlerde güvenli ve kaliteli eğitim için Aras Sürücü Kursları motosiklet eğitimini tercih edin farkı bizimle yaşayın…
A2 SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

- A2 motosiklet sürücü belgesi alacakların 18 yaşını doldurmuş eğitim durumu bakımından en az ilkokul dördüncü sınıfı bitirmiş veya ikinci kademe okur yazar belgesine sahip olması gerekmektedir.

- A2 sınıfı sürücü belgesi gücü 11-35 kilovat arasında olan ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, iki tekerlekli motosikletleri kapsar.

- A2 sürücü belgesi alanlar M, A1 sınıfını ile kullanılabilen tüm araçları sürme yetkisine sahip olacaklardır.

- Başka sınıf ehliyete sahip olanlar sadece direksiyon sınavına katılarak başarılı olmaları halinde A2 sınıfı ehliyete sahip olacaklardır.


A2 SINIFI SERTİFİKA ALMAK İÇİN KURSA VERİLECEK BELGELER

- Nüfus cüzdanı
- Diploma veya öğrenci belgesi
- Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet BİYOMETRİK fotoğraf
- Sürücü olur sağlık raporu
- Sabıka kaydı veya sabıka kaydının olmadığına dair yazılı beyan (kurstan temin edilecek)
- Farklı sınıf sürücü belgesi alacakların mevcut sürücü belgelerinin fotokopisi

D SINIFI (OTOBÜS)  
Yolcu taşımacılığının özel bir sorumluluk gerektirdiğinin bilincinde olan ARAS SÜRÜCÜ KURSLARI, kursiyerlerinin sorumluluğunun farkında, çevresine duyarlı, trafikte örnek birer sürücü olmasını hedeflemektedir. Son yıllarda giderek önemi artan yolcu taşımacılığında ihtiyaç duyulan iyi sürücülerin yetişmesine gayret eden kurslarımız kursiyerlerine birebir eğitim modeli ile özem önem vermekte ve trafikte her alanda yetkin sürücüler olmalarına gayret göstermektedir.
D sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar yolcu taşımacılığında kullanılan, sürücüsü dahil dokuzdan fazla oturma yeri olan motorlu taşıtları kullanma yetkisine sahip olacaklardır.
D sınıfı sürücü belgesi alacakların 24 yaşını doldurmuş ve en az B sınıfı ehliyete sahip olmaları gerekmektedir.
Ayrıca D sınıfı sürücü belgesine sahip olanlar M, B, B1, D1, F sınıfı sürücü belgesi kapsamına giren araçları da kullanabilirler.

D SINIFI SERTİFİKA ALMAK İÇİN KURSA VERİLECEK BELGELER
-Nüfus cüzdanı
-Diploma veya öğrenci belgesi
-Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet BİYOMETRİK fotoğraf
-Sürücü olur sağlık raporu
-Sabıka kaydı veya sabıka kaydının olmadığına dair yazılı beyan (kurstan temin edilecek)
-Farklı sınıf sürücü belgesi alacakların mevcut sürücü belgelerinin fotokopisi
Motosiklet, kullananlar için bir tutkudur. Sadece bir ulaşım aracı olarak değil; bundan çok daha fazlasını ifade etmektedir.
Aras Sürücü Kursları olarak uzman öğreticilerimiz tüm motosiklet sınıflarında  kursiyerlerimize motosiklet kullanma becerisini kazandırmakta ve iyi birer sürücü olmalarını sağlamaktadır.
Sizlerde güvenli ve kaliteli eğitim için Aras Sürücü Kursları motosiklet eğitimini tercih edin farkı bizimle yaşayın…


A1 SINIFI SÜRÜCÜ BELGESİ

- A1 motosiklet sürücü belgesi alacakların 16 yaşını doldurmuş ve eğitim durumu bakımından en az ilkokul dördüncü sınıfı bitirmiş veya ikinci kademe okur yazar belgesine sahip olması gerekmektedir.

- A1 sınıfı ehliyet gücü 11 kilovatı (125 cc) ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, iki tekerlekli motosikletleri kapsar.

- Aynı zamanda A1 sürücü belgesi alanlar M sınıfı sürücü belgesi ile kullanılabilen tüm araçları sürme yetkisine sahip olacaklardır.

- Başka sınıf ehliyete sahip olanlar sadece direksiyon sınavına katılarak başarılı olmaları halinde A1 sınıfı ehliyete sahip olacaklardır.


A1 SINIFI SERTİFİKA ALMAK İÇİN KURSA VERİLECEK BELGELER

- Nüfuz cüzdanı
- Diploma veya öğrenci belgesi
- Son altı ay içerisinde çekilmiş 3 adet BİYOMETRİK fotoğraf
- Sürücü olur sağlık raporu
- Sabıka kaydı veya sabıka kaydının olmadığına dair yazılı beyan (kurstan temin edilecek)
- Farklı sınıf sürücü belgesi alacakların mevcut sürücü belgelerinin fotokopisi