Bu kursu paylaş
0 Yorum

ARAS SÜRÜCÜ KURSU

esenyurt, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: D Sınıfı Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında
ARAS SÜRÜCÜ KURSU KIRAÇ ESENYURT İSTANBUL

Hizmetlerimiz...

Kursumuzda A2-B-D ve E Sınıfı ehliyet eğitimleri verilebilmektedir. Bu sürücü belgelerinden herhangi birini talep eden sürücü adaylarının en yakın şubemize başvurarak kayıt yaptırmaları gerekmektedir. Sürücü Belgesi almak için gerekli şartlara sahip kişilerin kayıtları yapılır ve eğitim süreçleri başlatılır.

Özel Direksiyon Dersi...

Özel Direksiyon Dersleri ehliyeti olan sürücülere verilir. Sürücünün deneyimini arttırmak, şehiriçi tecrübe edinmesini sağlamak, direksiyon hakimiyetini arttırmak ve sürücülüğünü geliştirmek amacı ile talebe göre verilir. İlk başta trafik heyecanını azaltmak için sanal ortamda SİMÜLATÖR eğitimi verilmektedir. 1 ders saati 60 dakika olup sürücünün ihtiyaç ve isteğine göre güzergah belirlenebilir.

Özel Teorik Dersler...

Sürücü kursu sınavına girecek olan adaylara verilir. Adayların standart teorik derslerini aldıktan sonra istemesi ve ihtiyaç duyması halinde birebir çalışma yöntemi ile TRAFİK VE ÇEVRE BİLGİSİ, ARAÇ TEKNİĞİ BİLGİSİ, İLKYARDIM BİLGİSİ derslerinden verilebilir. Dersler seçimli ve saatli olabildiği gibi tüm ders konularını kapsayacak şekilde paket program halinde de yapılabilir. Bir ders saati 60 dakikadır.

Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitimi...

Sürücü belgesi sahibi ya da adayı herkese verilebilir. Şirket ve kurumlara da özel olarak düzenlenen eğitim seminerleri ile verilmektedir. Sürücünün tehlike oluşturabilecek durumlardaki hareket tarzının öğretildiği ve tehlikelerin tanımlandığı bu ders trafikte araç kullanmaktan öte trafikte güvenli araç kullanmayı öğretmeyi hedefler. Ders içerisinde yağmur, kar, sis, gevşek zemin, viraj gibi standart şartlar dışında sürücünün hareket şekli gösterilir. Toplam 10 saatlik bu eğitim seçime göre kısaltılarak da verilebilir.

Defansif Sürüş Teknikleri Eğitimi...

Ehliyet sahibi sürücülere verilir. Trafikte uygulamalı olarak yapılır. Sürücünün tehlikeleri tanımlaması ve trafikte tehlikeye girmeden araç sürmesi için gerekli eğitimler verilir. Ehliyet sahibi kişilere, şirket ya da kurumlara verilir.

Trafik Güvenliği Eğitimleri...

Şirketlere, kurumlara ve okullara seminerler şeklinde verilir. Genel olarak trafik kuralları, trafikteki tehlikeler tanımlanır ve öğretilir. Talebe göre özel konular işlenebilir. Örneğin yük taşımacılığı yapan kurumlarda araçların yüklenmesi, yolcu taşımacılığı yapan kurumlarda yolcu taşımacılığı esasları işlenerek seminer programı düzenlenebilir.

Fotoğraflar
ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU ARAS SÜRÜCÜ KURSU

Verilen Kursların Ayrıntıları
ARAS SÜRÜCÜ KURSU KIRAÇ ESENYURT İSTANBUL 0212 689 25 08

Yorumlar