İstanbul Esenyurt Cad Cam Yazılım

Bu kursu paylaş
0 Yorum

CAD CAM YAZILIM

esenyurt, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Cad Cam Kursu , Solidcam Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , Mimari Proje Kursu , 3D Yazıcı Kursu , İç Mimarlık Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
CAD CAM YAZILIM, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 01.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5728 kurs/özel ders verenden 252 . sıradadır. Başta Cad Cam olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. CAD CAM YAZILIM, 173 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
CAD CAM YAZILIM firması olarak CAD/CAM eğitimleri vermekteyiz.
CAD YAZILIMI olarak SolidWorks , CAM Yazılımı olarak PowerMill Eğitimleri veriyoruz.
Bunların dışında ise;
Kalıp tasarımı , ürün tasarımı ve makine tasarımı eğitimleri vermekteyiz.

Fotoğraflar
CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM CAD CAM YAZILIM


Verilen Kursların Ayrıntıları
SolidWorks tarafından onaylı yerlerden eğitim almanızı tavsiye ederiz. SolidWorks Yetkili Eğitim Merkezi sistemi için eğitim veren yerlerin solidworks lisansları sahip olması gerekmektedir. Biliyorsunuz ki SolidWorks lisansları pahalıdır. SolidWorks lisansı olan yerlerden alıcağınız eğitim sizlere SolidWorks CSWA Sınavına girebilmenizi sağlayacaktır. SolidWorks CSWA sınavını kazandığınız takdirde dünyanın neresinde olursanız olun! SolidWorks bilginizi belgelemiş olursunuz.

Sadece belge yeterli değildir! SolidWorks bilginiz iyi ise sizi işe alım yapacak personeller sizlere örnek parçalar verirler. Bu parçayı nasıl çizdiğiniz çizerken kullandığınız teknikleri incelerler. Bir parçayı birçok yöntemle çizebilirsiniz! en önemli olanı doğru çizim teknikleridir. Gereksiz , fazla unsurlar yada yardımcı komutlar PC yi yoracak ve projenin boyutu arttıkça belki projeniz açılmayacak kadar şişebilir.

Bu yüzden en doğru tasarım tekniklerini ve solidworks araçlarını tam olarak öğrenmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. 8000+ üzeri mezun yanılmadı!

NEDEN BİZDEN EĞİTİM ALMALISINIZ?
KONUSUNDA UZMAN EĞİTMENLER

CAD CAM YAZILIM bünyesindeki Eğitmenlerimiz sanayinin çeşitli dallarında (Kalıp , Makine v.b) yöneticilik yapan teknik bilgi ve becerileri yüksek mühendis takım arkadaşlarından oluşmaktadır. Eğitimler esnasında güncel yaşanmış teknik bilgiler eğitmenlerimiz tarafından kursiyerlere aktarılmakta, ilerde aynı hatalarla karşılaştıklarında hızlıca çözüm bulmaları için kursiyerlerimizle paylaşılmaktadır.

EN DETAYLI SOLIDWORKS EĞİTİM MÜFREDATI

CAD CAM YAZILIM vermiş olduğu eğitimlerin içerikleri en ince ayrıntısına kadar sizlerin maksimum şekilde verim alabilmeniz için uzun arge sürecinden sonra oluşturulmuştur. Kursiyerler gönül rahatlığı içinde eğitimlerimize katılabilirler. Eğitimlerimize katılım gösteren kursiyerlerimiz kurstan mezun olduklarında sanayinin çeşitli dallarında almış olduğu donanımlı eğitimle çalıştıkları firmalara maksimum seviyede katkıda bulunucaklardır.

KİMLER KATILMALI?
Tasarıma ilgi duyan herkez SolidWorks Kursu ‘muza katılabilir. Eğitimlerimize genellikle aşağıdaki mesleklerden katılanlar olmuştur. Daha önce eğitim almış olan kursiyerlerimizin yaş ortalaması ise 16 ile 60 arasındadır. SolidWorks öğrenmesi kolay bir yazılım olduğu için istekli olan herkes öğrenebilir.

Makine Teknisyeni
Makine Teknikeri
Makine Mühendisi
Makine Öğretmeni
CNC Operatörleri
V.b Branşlardaki mezunlar SolidWorks Kursu daha önce katılmışlardır.
Öğrenimi bitirememiş fakat meslek hayatında talaşlı imalatta çalışan ( Çırak , Kalfa ve Usta ) SolidWorks Kursu katılmış ve başarı sertifikası alarak çalıştıkları firmalarda masa başı işe geçiş yapan bir çok emekçileride unutmamak lazım

EĞİTİM MÜFREDATI

1. SolidWork’ü Tanıyalım
2. İKİ BOYUTLU ÇİZİM
3. KATILAMA ( Unsurlar )
4. PRATİK
5. İLERİ KATILAMA
6. YÜZEY
7. TEKNİK ÇİZİM
8. PRATİK
9. MONTAJ
10. SAÇ METAL
11. KAYNAK
12. KALIPÇILIK
13. PRATİK
14. YAPISAL ANALİZ
15. AKIŞ ANALİZİ
16. PRATİK
17. RENDER
18. ANİMASYON
19. İLERİ UNSURLAR

BAŞARI SERTİFİKASI

Bu sertifikayı almaya hak kazanan kursiyerlerimiz. SolidWorks konusunda yeterli seviyede bilgi ve birikime sahip olmaktadır. Gittiği iş görüşmelerinde yada çalıştığı firmadaki her türlü ürünü yada parçayı zorlanmadan yapabilmektedirler.

Sizlerde SolidWorks kurslarımıza katılın 8 hafta süren eğitim dönemini başarıyla tamamlayın aşağıdaki Başarı Sertifikasını çalıştığınız firmanın duvarına asarak solidworks bilginizi ve sertifikalı kullanıcı olduğunuzu belgeleyin!