İstanbul Şişli Elmir Dlknc

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elmir Dlknc

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kickboks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elmir Dlknc, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 890 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elmir Dlknc, 41 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Kickboks eğitimi için birebir ve online özel dersler vermekteyim.


Kickboks Nedir?

Kick boks sporu, farklı tekniklerin içinde yer aldığı bir savunma sporudur. Tamamen iki farklı spor olan Karete ve Muay Thai’nin bir araya gelemesi sonucunda oluşturulmuş, güce ve teknik bilgiye dayanan bir dövüş sporudur. En önemlisi aşırı derece sert bir spor olmasıdır.  Rakibinizi yenmek için yüksek güç gerektiren bu spor, diğer birçok spordan daha fazla enerji ve güç harcamanızı sağlar. Kick Boks müsabakaları genel olarak 3 ana disiplin başlığı altında yapılır. Bu disiplinler; Semi Contact, Light Contact ve Full Contact’dır.

Kick Box, en sert sporlar arasında yer alır. Güce dayalı olan bu sporda tekniği ne kadar iyi öğrenir ve gücünüzü o teknik üzerinde yoğunlaştırırsanız o kadar başarı sağlamanız mümkün olacaktır.

Verilen Kursların Ayrıntıları