İstanbul Esenyurt Hivda Polat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hivda Polat

esenyurt, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hivda Polat, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 10.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5861 kurs/özel ders verenden 457 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hivda Polat, 282 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
18 yaşındayım. YKS sayısal dışında tüm dersleri anlatabilirim.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tüm dersleri anlatabilecek kapasitedeyim. Etütler dışında irtibata geçerek soru atabilirsiniz.
Yks sayısal hariç diğer dersleri anlatabilirim.
40(dk ders)+10(dkmola) ile ilerleyen etütler uyguluyorum.
9. ve 10. sınıf matematik+dil bilgisi+coğrafya dersi veriyorum. Hangi dersi almak isterseniz.