İstanbul Esenyurt Serdar Kuşku

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Serdar Kuşku

esenyurt, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Satranç Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Serdar Kuşku, İSTANBUL ESENYURT ve civarında hizmet vermekte olup 20.02.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6579 kurs/özel ders verenden 1035 . sıradadır. Başta Satranç olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Serdar Kuşku, 23 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
MERHABA ÜCRETLİ SATRANÇ DERSİ VERMEKTEYİM.SEVGİLİ VELİLER ÖĞRENCİMİZİN DERSLERİNDE VE SATRANÇTA GELİŞMESİNİ İSTİYORSANIZ BU KURS TAM SİZE GÖRE AYLIK ÜCRET 275 TL OLUP HAFTANIN 7 GÜNÜNDEDE HİZMET VERMEKTEYİM ÖĞRENCİMİZE  LİSANS ÇIKARTILIP ÇEŞİTLİ MÜSABAKALARDA OYNATILACAKTIR.GÜNLÜK 4 SAAT EĞİTİM VERİLİCEKTİR BUDA HAFTADA 28 SAATE DENK GELİYOR VELİLERE GÖRE DERS SAATİ HAZIRLANMAKTADIR DERS YERİ ÖĞRENCİ EVİ  CEP TEL:05511667616 EV TELEFONU:02126890755

Fotoğraflar

Satranç Nedir?

Satranç, iki oyuncu arasında satranç tahtası ve taşları ile oynanan bir masa oyunudur. Bu oyun satranç tahtası denilen 8 x 8 ‘lik kare bir alan üzerinde satranç taşları ile oynanır. Toplam 64 karenin yarısı siyah, yarısı beyaz renklerden oluşur. Taraflar beyaz ve siyah renkli taşları alırlar, her oyuncunun bir seferde bir hamle yapmasıyla oyun gelişir. Oyunun başında beyaz ve siyahların 16 taşı bulunur. Bunlar bir Şah, bir vezir, iki kale, iki fil, iki at ve sekiz piyondan oluşur. Oyunun amacı karşı tarafın şahını mat etmektir.

Satranç 6. yüzyılda Hindular tarafından oynanmaya başlanmış, oradan dünyaya yayılmıştır. Dünya çapında turnuvaları düzenlenir ve bir spor dalı olarak kabul edilir.

Verilen Kursların Ayrıntıları