İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Express Language Academy 5 Günde İngilizce

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Express Language Academy 5 Günde İngilizce

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , İtalyanca Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Rusça Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Express Language Academy 5 Günde İngilizce, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 23.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6437 kurs/özel ders verenden 390 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Express Language Academy 5 Günde İngilizce, 370 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bildiğiniz tüm öğrenme yöntemlerini unutun. 4 kat daha hızlı öğrenme ve tamamen konuşmaya odaklı, yoğunlaştırılmış tam gün hedef dile maruz kalabileceğiniz, yeni nesil dil öğrenme yöntemlerinin kullanıldığı konuşma ediniminin ve refleksif gelişimin ön planda olduğu ezberinizi bozan sıra dışı bir eğitimdir.Verilen Kursların Ayrıntıları
NASIL BİR METOD?

Express Language Academy' nin kullandığı Magic Method, Türk toplumunda her kademede ihtiyaç duyulan, dil konusundaki ortak beklentilerin belirlenmesiyle oluşturulan ve tamamıyla konuşmaya dayalı pratik kazanımları hedef alan bir dil öğretim yöntemidir. Türkiye’de bir ilki başaran Express Language Academy dil kursu kendine özgü bir sistemle yeni nesil dil öğretim yöntemlerini kullanmaktadır. Başarısızlık ihtimali olmayan bu eğitim modelinde Communicative Approach ve Callan Method gibi dünyaca ünlü ve başarısı bilimsel olarak kanıtlanmış dil öğretim metotları ile birlikte CLT (Communicative Language Teaching), TPR (Total Physical Response) gibi metotların güçlü taraflarını kendi sistemine entegre ederek kendisine özgü, eşsiz ve benzersiz olan öğrenci merkezli yöntemiyle kitap, defter, kalem, kağıt gibi araçları kullanmadan konuşturmaya odaklı yaklaşımıyla konuşma garantili bir program sunmaktadır. 5 duyuyu harekete geçiren ve refleksif gelişimi tetikleyen bir öğrenme sistemi kullanılmaktadır. Ana dili İngilizce olan öğretmenlerle verilen bu eğitimde basit ama etkili taktikler kullanılır. Klasik kurslardaki gibi “yes” ya da “no” gibi kısa cevaplar yerine, öğretmeninin sorduğu soruları öğrencilerin uzun cümlelerle yanıtlaması istenir. Öğretmen öğrenciden uzun yanıtı vermesini ister ve bu yanıtı alana kadar öğrencisine belli tekniklerle destek vererek bu yanıtı kendisinden alır.
Başarısızlık İhtimali olmayan bir sistemle dil probleminize kalıcı çözüm.

Siz nasıl öğreniyorsanız öyle öğretiyoruz.

Her öğrenci bizim için bir projedir.

Kişiye özel öğretim metotları kullanılarak terzi usulü tam size göre, sizin öğrenme modelinize göre öğretiyoruz ve konuşturuyoruz.

Görsel, işitsel, dokunsal eğitim araçları kullanılarak öğrenme kolaylaştırılır ve kalıcılık sağlanır.

Sizin istediğiniz zaman dilimlerinde, size en uygun öğretmenle sizin istediğiniz yoğunlukta ve sıklıkta size özel ders programı yapılır.

Bire bir özel İngilizce dersiniz sizin istediğiniz zaman başlar ve hedeflediğiniz süre içerisinde tamamlanır.

Eğitim bire bir özel öğretmenle baş başa ve sizin öğrenme hızınızla, sizin için en uygun olan öğrenme modeli kullanılarak profesyonel öğretmenler eşliğinde uygulanır.

Dersler haftanın 7 günü 09.00-21.00 saatleri arasında verilmektedir.

Tek kişilik sınıflarda kişiye özel bir yaklaşımla yabancı hocalar ile özel ders imkanı sizleri bekliyor…

Bire bir özel ders ile sınıf derslerine oranla çeyrek zamanda İngilizceyi konuşursunuz.

Öğretmenlerin dışında bünyemizde bulunan psikologlar ve dil koçları ile öğrenme konusundaki engelleri ortadan kaldırmak üzere size özel çalışmalar yapılmaktadır.

Program tamamen size özel olacağı için iş dünyasına yönelik iş İngilizcesi programında öğretilen sunum becerileri, toplantı yönetimi, satış, pazarlama, finans gibi konu başlıklarında kişinin mesleğine yönelik mesleki İngilizce ya da bireysel hedeflerine yönelik olarak eğitim içeriği kişiye özel olarak da düzenlenebilir.

İngilizce konuşma seviyeniz belirlendikten sonra, hedefinize ve ihtiyacınıza en uygun olan eğitim ve ders alacağınız zaman dilimleri de belirlenir, ardından size en uygun olan program içeriği eğitim koordinatörleri tarafından hazırlanır. Anadili İngilizce olan hocalarımızla en kısa sürede pozitif sonuçlar almaya başlarsınız.

Eğitim süresince dil gelişim raporları ve konuşma gelişimi performans değerlendirmeleri bireylere ya da kurumlarına geri bildirim olarak ve eğitim performans değerlendirmesi olarak verilir.

İletişimsel metotları benimsemiş olan kurumumuzdaki eğitmenlerimiz ve öğretmenlerimiz pedagojik formasyona sahip olup yeni nesil dil öğrenme yöntemlerini de kullanarak öğrencilerin hedeflerine en hızlı ve kolay şekilde ulaşabilmeleri için onların tam ihtiyacı olan şeyleri hedeflerine ulaşabilmeleri için en uygun koşullarda öğretmektedirler.

Aldığınız özel dersleri sizin seviyenize uygun bir arkadaşınız ile paylaşma şansınız da var, üstelik hiçbir ekstra ücret ödemeden. Böylece neredeyse sınıf eğitimi ücretine özel ders almış olursunuz.

Şehirdeki en kaliteli eğitimi kişiye özel ve yeni nesil dil öğrenme metotlarıyla en son teknolojiyi kullanarak, kişilerin bireysel öğrenme farklılıklarını da göz önüne alarak veren uzman öğretmen kadromuz eşliğinde binlerce öğrenciyi başarısızlık ihtimali olmayan bir şekilde mezun etmenin gururunu yaşamaktayız.

1998 yılından bu yana İngilizce kursu olmanın ötesinde, Almanca, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Rusça, Yunanca olmak üzere çeşitli dillerde eğitim vermekte olan bir dil okulu olarak kişilere ve kurumlara, bireysel ve kurumsal eğitim çözümleri sunmaktayız.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language Academy sizleri bekliyor.
Globalleşen dünya ve gelişen havacılık sektörü ile birlikte, havayolu firmaları en az bir yabacı dil konuşabilen personel ihtiyacı duyar. Ülkemizdeki ve dünyadaki havayolu firmalarının hemen hemen tamamı personel alımında TOEFL ya da PROFICIENCY seviyesinde İngilizce bilgisi aramakta, personel adaylarına uygulanan yazılı ve sözlü İngilizce sınavlarında havacılıkla ilgili ifadeleri de içeren sorular yöneltilmektedir. Havacılıkla ilgili terminolojiye hâkim olmayan personel adayları, ileri seviyede İngilizce bilseler bile, bu sınavlarda başarısız olabilmektedirler.

Bu ihtiyacı gidermek üzere hazırlanan programımızda öğrencilerimize genel İngilizce bilgisi tüm boyutlarıyla öğretilirken aynı zamanda havacılıkla ilgili kelime, ifade dağarcığı ve pratik de kazandırılmaktadır.Bu eğitimlerimiz sonunda öğrencilerimiz, işe alım sürecindeki sınavlarda ve meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları İngilizce birikimine sahip olmaktadırlar.

Kabin amirliği ve benzeri sınavlara hazır hale gelen öğrencilerimiz meslek hayatlarında ihtiyaç duyacakları İngilizce pratik bilgisini de kazanmaktadırlar.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language Academy sizleri bekliyor.
TOEFL’da Yeni Sistem

“The Test of English as a Foreign Language” ya da kisa ve yaygin olarak bilinen adiyla TOEFL , anadili Ingilizce olmayan Ingilizce kullanicilarinin bu dildeki yeterliliginin ( akademik agirlikli ) degerlendirildigi bir sinavdir . Kuzey Amerika’daki çok sayida yüksek okul ve üniversiteler ile enstitüler , kurumlar , ajanslar , kurslar basvuru kabulü için TOEFL puan raporunu sart kosmaktadir. Kuzey Amerika disindaki tüm Amerikan üniversiteleri ile , resmi dilin Ingilizce oldugu diger ülke üniversitelerine giris için de TOEFL sinav skoru , kabul gören bir kaç sinav puanlamasindan biridir.
Dünya üzerinde yasanan globallesmenin ve çok uluslu sirketler ile , bu sirketlere bagli çalisan müteahhit sirketlerin ortak noktalar yaratip standartlar olusturma çalismalarinin neticesinde , TOEFL skoru ise alimlarda , terfihlerde ve yeniden yapilanma dönemindeki kariyer belirlemelerinde de etkili olmaya baslamistir . Yerli sirketlerle bazi bankalar ise kendi içlerinde düzenledikleri sinavlarda , dogrudan TOEFL uygulamasalar bile , TOEFL’a yakin sinav türlerini kullanmaktadirlar . Ülkemizde de, özellikle son 10 yilda , her geçen gün sayisi artan Ingilizce müfredatli üniversite ve fakültelerde egitim görmek için okullarin kendi sinavlarinin yanisira TOEFL sinav skorlari da geçerli kabul edilmektedir . Gerek yurt içi gerekse de yurt disi üniversitelerde TOEFL puani ile ön lisans , lisans , lisans üstü egitim almak mümkün olup gereken puanlar okullarca her egitim yili basinda ilan edilmektedir . Istenen Ingilizce seviyesine sahip olmayan adaylar için , her ne kadar yerli ve yabanci tüm üniversitelerin 1 yillik Ingilizce Hazirlik siniflari olsa da zaman ve maliyet açisindan bu ek senenin ögrenci ve aileleri için bir kayip oldugu kesindir .
TOEFL, merkezi New Jersey, Princeton’da olan özel ve kâr amaci gütmeyen Eğitimsel Test Servisi (Educational Testing Service) ETS tarafindan hazirlanir ve idare edilir. ETS, halen pilot uygulamalari yapilmakta olan ve kisilerin Ingilizce becerilerini daha kapsamli olarak ortaya koyabilecekleri yeni bir TOEFL testi geliştirmiştir. Yeni TOEFL testi, kurumlarin ve aday ögrencilerin akademik olarak ne kadar hazir olduklarını anlamalarına daha çok yardim edecektir. Yine internet vasitasiyla uygulanacak olan bu IBT(Internet üzerinden test) yöntemli yeni TOEFL testinde konuşma becerisi de ölçülmek suretiyle adil bir sekilde Ingilizce bilgisinin genel puanlaması yapılabilecektir. Amerika’da 24 Eylül’de baslanmis olan bu yeni uygulamaya Türkiye’de en erken 2006 Marti’nda baslanacak olup bir dilde saglikli bir iletisim için sart olan dört beceri, dinleme, konusma, okuma ve yazma, ölçümü ile daha dogru bir degerlendirme yapilmasi mümkün olacaktir. TOEFL sertifikasi, TOEFL sinav merkezlerinde düzenlenen sınav sonrası verilir ve 2 yil geçerliliği vardır.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language Academy sizleri bekliyor.
IELTS HAZIRLIK KURSU

IELTS akademik hazırlık sınavı Kanada, Amerika Yeni Zelanda, Avusturalya ve İngiltere’de üniversitelere girmek için gereklidir. IELTS genel sınavı bu ülkelerde göçmen yerleştirme amacıyla da kullanılır.
Intermediate seviyesinde olanlara verilecek özel 108 akademik saati kapsar. Ve sizin lELTS’den 6.5 puan ya da yukarısını alabilmenizi sağlar. Bu ortalama puan İngilizce konuşan ülkelerde üniversiteye giriş için yeterlidir. Bununla birlikte öğrenme stratejilerini öğreneceksiniz ki bu size akademik performansınızı her dilde geliştirme imkanı verecektir. Ayrıca 5.5 puan alan öğrenci Türkiye’deki Üniversitelerin hazırlık seviyesindeki sınıflarını almalarına gerek kalmaz.

Bu kursa katılmak için, intermediate seviyesinde olmanız yeterlidir.

-IELTS özel amaçlı bir program olduğu için sadece talep üzerine açılır (en az 4 kişilik bir talep olduğunda) veya özel ders şeklinde de yapılabilir. Daha detaylı bilgi için lütfen eğitim danışmanı arkadaşlarımızdan yardım isteyiniz.
– Süresi normal bir seviye programı kadar olup toplam 96 saatten oluşmaktadır.
– Programa katılabilecek öğrencilerin mutlaka upper-intermediate seviyesi olarak adlandırdığımız 4. seviyeyi bitirmiş veya advance denen 5. seviyede olması gerekir.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language Academy sizleri bekliyor.
Başarı tesadüf değildir! YDS/YÖKDİL sınavında başarılı olmak için; seviyenize uygun, zengin içerikli yayın ve uzman öğretim kadrosuyla desteklenen, hedefinizi gerçekleştirmeye yeterli olacak bir programa ihtiyacınız vardır. Express Language Academy ile hedef odaklı YDS/YÖKDİL programı sayesinde, seviyeniz ne olursa olsun, ihtiyaç duyduğunuz puana emin adımlarla ilerleyebilirsiniz. Bu yolculuğunuz sırasında size yardımcı olacak uzman kadromuz ve sınav danışmanınız ile tek seferde YDS/YÖKDİL’yi sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language Academy sizleri bekliyor.
Business English
İş İngilizcesine bambaşka bir bakış açısı getirdik.

Türkçe’de olduğu gibi İngilizce’de de günlük konuşulan genel ingilizce ile iş dünyasında konuşulan ingilizce arasında bazı farklılıklar vardır.

İngilizce seviyeleri gayet iyi olup da, bunu iş hayatında verimli olarak kullanamayan bireyler için iş İngilizcesi programı kaçınılmazdır.

İş İngilizcesi programı, size iş ve mesleki çalışmalarınızda gereksinim duyacağınız İngilizce kelime bilgisini öğretmeyi amaçlar.

Genel İş İngilizcesi eğitimlerimiz 3 aşamadan oluşur. İş dünyasının kendine özgü dil kullanımının daha profesyonel hale getirilmesi sağlanmaktadır.

İş İngilizcesi eğitimimiz katılımcılarımıza iş hayatına ait dil bilgilerini profesyonel bir seviyeye çıkarmak ve özellikle iş yaşamında dili ustaca kullanabilmelerini sağlamaktır.

Gramer alt yapıları yeterince sağlam olan iş adamları, üst düzey yöneticiler, şirket yöneticileri ve iş hayatındaki profesyoneller bu eğitime katılmalıdır.

İş İngilizcesi eğitim içeriklerimiz İş İngilizcesi Başlangıç, İş İngilizcesi Orta ve İş İngilizcesi ileri düzey olarak 3 seviyede sunulmaktadır.

İş İngilizcesi programında, iş dünyasındaki yazışma kalıpları, sunum teknikleri, iş evrakları, hukuki metinlere hakimiyet, sektörel terminoloji bilgisi gibi kişiye özel konular konuşulmakla birlikte aşağıdaki genel başlıklarda eğitim içeriği oluşturulmaktadır.

CV yazımı ve işe alım görüşmeleri, iş toplantıları, iş yemekleri, iş seyahatleri, telefon görüşmeleri gibi ortamlarda konuşulan iş İngilizcesi, pazarlama, tanıtım, satış, kurumsal sorumluluk bağlamında kullanılan iş İngilizcesi, iş mektupları, iş sözleşmeleri, müşteri ilişkileri, sunum ve müzakere teknikleri, konferans terminolojisi ve vaka çalışmalarıyla problem çözüm teknikleri…

İş İngilizcesi programından sonra, basit bir e-mail yazmak için saatlerce uğraşmazsınız, iş toplantılarını çok daha iyi yönetebilir, toplantılarda rahat ve akıcı sunumlar yapabilir, telefonda kendinizi çok daha rahat ifade edebilirsiniz.

İngilizce becerilerinizdeki gelişim, dikey ve yatay olmak üzere iki ayrı şekilde ilerler. Dil kurslarının verdiği klasik İngilizce dersleri, kişiyi sadece dikey alanda geliştirdiği için, dilin oturma süreci ve refleksif konuşma becerileri yani yatay gelişim, kişilerin kendi çalışma ve performanslarına bırakılmıştır. Doğru bir iletişimin, en önemli konularından olan, iş dünyasına yönelik akıcı konuşma eğitimleri kişilerin bireysel performansına bırakılmayacak kadar önemli bir konudur. Burada konunun uzmanı profesyonellerden alacağınız mesleki İngilizce eğitimleri, İş dünyasında, İngilizcenizle fark yaratmanızı sağladığı gibi, etkili ve özgüvenli bir konuşmacı olmanızı da sağlayacaktır.

Kişilerin çalıştıkları alana odaklı kelime bilgisi, hızlı ve akıcı konuşma, sunum teknikleri ve birçok günlük gereksinimlerini karşılamak amaçlı programımız gerekirse bire bir kişiye özel olarak çalışan kişinin mesleğine, sektörüne ve kişisel ihtiyaç ve hedeflerine uygun olarak planlanmaktadır.

Hızlı İngilizce öğrenme metodumuzun yardımıyla da İngilizce seviyenizin hızlı ve kaliteli gelişimini sağlamak istiyorsanız Express Language sizleri bekliyor.