Ücretsiz Teklif Al

Zübeyr Erkam

Kurs Yeri : BORNOVA, İZMİR


Detaylar

Verdiği Kurslar

Dublaj-Seslendirme kursu , Yazarlık kursu , Ortaokul Türkçe Özel Ders kursu , Ortaokul İngilizce Özel Ders kursu , İlkokul Türkçe Özel Ders kursu , Lise Tarih Özel Ders kursu , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders kursu , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders kursu , İlkokul İngilizce Özel Ders kursu , Lise Edebiyat Özel Ders kursu , Lise İngilizce Özel Ders kursu , Öğrenci Koçluğu kursu , Çocuk Felsefesi kursu , Yaratıcı Okuma kursu , Hızlı Okuma kursu , İngilizce kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) kursu , Yabancı Dil kursu , Çocuklar İçin İngilizce kursu , Çevirmenlik kursu , Bakıcılık kursu , Okuma Yazma kursu , Felsefe kursu , Türkçe kursu , Edebiyat kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Zübeyr Erkam, 2 Aralık 1998 İstanbul, Fatih doğumluyum. İlk ve orta öğrenimimi İstanbul’da tamamladım. 2016’da İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünün hazırlık programına başladım. Mart,2017’de üniversitemin yanında özel bir kurstan B2 düzeyinde İngilizce diplomalarımı aldım. Bölümüme başladığımda C1 ve C2 düzeyinde dersler almaya devam edeceğim. Hala yaşıyorum…
Daha önce kendi çapımda ufak hikâyeler ve yazılar çevirdim. Lise yıllarımda Yılkı, Öteki ve birkaç farklı e-dergide daha yazdım. Şiir ve öykü yarışmalarında birkaç derecem var.
Bunun yanında, lisedeki edebiyat öğretmenimizin desteğiyle kurduğumuz bir edebi topluluğun “abiliğini” üstlendim. Beraber çıkarttığımız kitapta yazılarımın yanında editörlük görevini de yerine getirmeye çalıştım.
Haziran 2017' de Google Dijital Akademi'den aldığım kurslar ve sertifikalarla web sitesi ve içerik editörü alanlarında kariyerime profesyonel bir şekilde başladım.


Kurs Detayı

Yaratıcı yazarlık, metin yazarlığı, deneme, makale ve içerik üretimi ve şiir yazımı eğitimi vermekteyim. Lise ve üniversitenin ilk yılları da olmakla birlikte 5 yıllık bir edebiyat ve yazarlık eğitimi aldım. Editörlüğünü üstlendiğim ve yazılarımı paylaştığım iki kitabımız mevcut. Ayrıca lise yıllarımda derece kazanmış birkaç yazım da bulunmakta.
İngilizce - Türkçe, Türkçe - İngilizce
Çocuk bakıcılığı ve oyun abiliği.