İstanbul Fatih C'mon Englısh Dil Okulu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

C'MON ENGLISH DİL OKULU

fatİh, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Kursu , İspanyolca Kursu , Almanca Kursu , Arapça Kursu , İtalyanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Çince Kursu , Yabancı Dil Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , TOEIC Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , Matematik Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
C'MON ENGLISH DİL OKULU, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 26.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6449 kurs/özel ders verenden 136 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 25 farklı kurs/özel ders vermektedir. C'MON ENGLISH DİL OKULU, 1071 gelen talepten 23 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Siz de "Anlıyorum ama konuşamıyorum!" diyorsanız eğer, geleneksel eğitim metotları ile öğrenmişsiniz demektir.
Biz sıkıcı ve verimsiz geleneksel eğitim metotlarının yerine yabancı dilleri ana dilimizi nasıl öğreniyorsak, yani o dili yaşatarak öğretiyoruz. Küçük bir çocuğu düşünün; önce etrafında konuşulanları dinler, daha sonra dinlediği kelimeleri tekrar eder ve kulak aşinalığı oturduktan sonra ise uzun cümleler kullanarak konuşmaya başlar ve dilin bütün yapılarına (yazma dışında) hakim olur. Aslında okula başlamadan önce konuşmaya başlamıştır. ‘’Konuşma ve Dinleme’’ eylemi ‘’Yazma ve Okuma’’ eyleminden önce olmuştur. Fakat maalesef ülkemizde yabancı dil öğrenirken ise sınıf ortamlarında  önce ‘’Yazma ve Okuma’’ eylemleri gerçekleştirilir. Aslında bu ‘’Doğal Öğrenme Metotu’’ na aykırı bir durumdur. Fakat bizim okulumuzdan içeri girdiğiniz andan itibaren sadece İngilizce veya hedef dil konuşulmaktadır. Sınıf derslerinin yanı sıra derste öğrendiklerinizi pekiştirebileceğiniz ortamlar yani ücretsiz olarak aktivite sınıfları bulunmaktadır. Böylelikle yurtdışını ayağınıza getirmiş oluyoruz.
Sınıflarımız ortalama 4-6 kişiliktir.
Kayıt olmadan önce derslerimize girip kararınızı verebilirsiniz!

Fotoğraflar
C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU C'MON ENGLISH DİL OKULU


Verilen Kursların Ayrıntıları
C’MON ENGLISH DİL OKULU küresel ortamdaki İngilizce bilgiye ulaşmak için birey ve kurumların İngilizce alanındaki gelişimine kaliteli bir katkıda bulunmak amacıyla kurulmuştur. Birey ve kurumların ihtiyaçlarına göre özel olarak hazırlanan eğitim programı ve kişisel ilgi ile başarılı ve verimli bir İngilizce eğitimi verilmektedir. İngilizce eğitiminin yanısıra İspanyolca, Almanca ve Arapça eğitimleri de mevcuttur. Genel İngilizce Programları, Kurumsal İngilizce ve Çocuklara Özel İngilizce Eğitimlerinin yanı sıra uluslararası alanda geçerliliği olan TOEFL,IELTS,TOEIC ve ülkemizde uygulanan YDS, PROFICIENCY,LYS-5 ve TEOG gibi sınavlara hazırlıkta alanlarında uzman öğretmen kadromuz ile hizmet verilmektedir. Özel Amaçlı İngilizce Eğitim Programları (ESP- English For Specific Purposes ) bünyesi altında Turizm, Havacılık, Ticaret, Ekonomi, Tıp, Hukuk, Mühendislik ve Bilgi Teknolojileri gibi daha birçok alanda İş İngilizcesi hizmeti profesyonel bir şekilde verilmektedir. Eğitimler, yabancı dil öğretebilme donanım ve beceresine sahip, iletişim yeteneği güçlü, tecrübeli, uluslararası sertifikaları olan ve ana dili İngilizce olan öğretmenler tarafından yürütülmektedir. Öğrencilerimiz alanlarında uzman yabancı öğretmenler ile hem farklı kültürleri daha iyi tanıma hem de günlük dilde kullanılan İngilizceyi konuşup yaşayarak yabancı dil becerilerini geliştirebilme fırsatına sahip olurlar. Ayrıca, öğrencilerimizin eğitim süreci boyunca karşılaşabilecekleri her türlü sorunu çözebilmek için pedagojik formasyona sahip, üniversite mezunu ve deneyimli Türk Rehber Öğretmenlerimiz görev yapmaktadır.