Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatma Kartal

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Fen Bilimleri Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatma Kartal, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 11.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3339 kurs verenden 1969 . sıradadır. Başta İlkokul Matematik Özel Ders olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Fatma Kartal, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Daha önce ders vermiş olduğum için tecrübelerime güveniyorum :) Beraber ders çalışmayı sevdireceğime inanıyorum.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Üniversite 4.sınıf öğrencisiyim. Beslenme ve Diyetetik okuyorum. Beraber güzel bir temel olşturacağımıza güveniyorum. böylelikle bundan sonra olmazsa olmaz dersi türkçeyle bir problemi olmamasını sağlayabilirim. Çocuklarla aram genel olarak iyidir. Öğretmen öğrenci ilişkisinden çok abla kardeş olacağımıza inanıyorum :)
Üniversite 4.sınıf öğrencisiyim. Beslenme ve Diyetetik okuyorum. Çocuklarla aram genel olarak iyidir. Öğretmen öğrenci ilişkisinden çok abla kardeş olacağımıza inanıyorum :) Böylelikle başarıyı yakalamamız çok zor olmaz, tecrübem vardır:)
Üniversite 4.sınıf öğrencisiyim. Beslenme ve Diyetetik okuyorum. Çocuklarla aram genel olarak iyidir. Öğretmen öğrenci ilişkisinden çok abla kardeş olacağımıza inanıyorum :) Daha önce ders vermiş olduğum için tecrübelerime güveniyorum :) Beraber ders çalışmayı sevdireceğime inanıyorum.

Yorumlar