İstanbul Fatih Miraç Alkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Miraç Alkan

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , Arapça Kursu , Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , AÖF İlahiyat Önlisans Arapça Kursu , YKS Arapça Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Miraç Alkan, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 19.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6418 kurs/özel ders verenden 3250 . sıradadır. Başta Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Miraç Alkan, 6 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arap Dili ve Edebiyatı bölümünde ayrıca yine İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenciyim. Arapça ve İngilizceyi iyi seviyede biliyorum. Yabancılara Türkçe dersi verebilirim. Daha önce çeşitli yerlerde ders verdim. Ayrıca ilk ve ortaokul öğrencilerine özellikle Türkçe, Matematik, İngilizce ve Arapça derslerinde yardımcı olabilirim. Arapça YKS ve Aöf Arapça sınavları için de yardımcı olabilirim.Verilen Kursların Ayrıntıları
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenciyim. Ortaokul öğrencilerine matematik derslerinde yardımcı olabilirim.
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenciyim. Ortaokul öğrencilerine Türkçe dersi için yardımcı olabilirim.
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenciyim. İlkokul öğrencilerine matematik derslerinde yardımcı olabilirim.
İstanbul Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi bölümünde öğrenciyim. LGS'ye hazırlanan öğrencileri matematik derslerinde yardımcı olabilirim.
İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatında öğrenciyim.  Arapça öğrenmek isteyenlere temel seviyeden ileri seviyeye kadar ders verebilirim.
İyi seviyede Arapça ve İngilizce biliyorum. Türkçe öğrenmek isteyenlere yardımcı olabilirim. Yabancılara Türkçe öğrenimi konusunda deneyimlerim var.
İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatında öğrenciyim. Aöf Arapça derslerinizde sizlere yardımcı olabilirim.
İstanbul Üniversitesi Arap Dili ve Edebiyatı öğrencisiyim. YKS Arapça sınavına girecek olanlara yardımcı olabilirim.