Bu kursu paylaş
0 Yorum

murat erkan

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Karakalem Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
murat erkan, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 11.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3356 kurs verenden 1257 . sıradadır. Başta Karakalem olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. murat erkan, 4 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Başlangıç seviyesi çizim teknikleri ve bu tekniklerin uygulmalı öğretimine dayalı bir programdır (programda ileri seviye çizim dersleri yoktur,bunun için gelişime bağlı olarak daha profesyonel yardım almalısınız)..gerekli malzemeler derslere başlamadan önce e-mail,sms ya da yüzyüze görüşmelerde size bildirilecektir..derslerin süreleri,yer seçimi ve hangi zaman aralıklarında olacağı konusunda ikili iletişim sonrası her iki tarafında mutabık kaldığı zaman aralıklarında olacktır.

sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz...


Verilen Kursların Ayrıntıları
Başlangıç seviyesi çizim teknikleri ve bu tekniklerin uygulmalı öğretimine dayalı bir programdır (programda ileri seviye çizim dersleri yoktur,bunun için gelişime bağlı olarak daha profesyonel yardım almalısınız)..gerekli malzemeler derslere başlamadan önce e-mail,sms ya da yüzyüze görüşmelerde size bildirilecektir..derslerin süreleri,yer seçimi ve hangi zaman aralıklarında olacağı konusunda ikili iletişim sonrası her iki tarafında mutabık kaldığı zaman aralıklarında olacktır. sorularınız ve daha detaylı bilgi almak için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz...

Yorumlar