İstanbul Fatih Namig Abdukarimov

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Namig Abdukarimov

fatİh, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: iOS Kursu , Linux Kursu , Matlab Kursu , Unity Kursu , Web Tasarım Kursu , Sistem Uzmanlığı Kursu , CCNA Kursu , CCNP Kursu , Iphone Uygulama Kursu , Android Uygulama Kursu , Dreamweaver Kursu , Joomla Kursu , WordPress Kursu , Oracle Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Namig Abdukarimov, İSTANBUL FATİH ve civarında hizmet vermekte olup 14.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6453 kurs/özel ders verenden 100 . sıradadır. Başta Linux olmak üzere 14 farklı kurs/özel ders vermektedir. Namig Abdukarimov, 21 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Angular 6, Html5, scss, Ui/Ux tasarım dersleri


iOS Nedir?

iOS (eski adıyla iPhone/iPad OS) Apple'ın başlangıçta iPhone için geliştirdiği ancak daha sonra iPod touch ve iPad'de de kullanılan mobil işletim sistemidir. Mac OS X'den türetilmiştir. iOS içinde 4 katman bulundurmaktadır: Core OS tabakası, Core Servisleri tabakası, Medya tabakası ve Cocoa Touch tabakası.

Linux Nedir?

Linux, İnternet üzerinde ilgili ve meraklı birçok kişi tarafından ortak olarak geliştirilmekte olan ve başta IBM-PC uyumlu kişisel bilgisayarlar olmak üzere birçok platformda çalışabilen ve herhangi bir maliyeti olmayan bir işletim sistemidir. kullanmaktadırlar.