İstanbul Gaziosmanpaşa Detay Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

DETAY SÜRÜCÜ KURSU

gazİosmanpaşa, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , CE Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
DETAY SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 30.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5846 kurs/özel ders verenden 1409 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. DETAY SÜRÜCÜ KURSU, 94 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1996 Yılından Beri Faaliyetlerine Devam Eden Detay Eğitim Kurumları Gaziosmanpaşa ve Üsküdarda Sürücü Kursu Şubeleri aynı zamanda Gaziosmanpaşa ve Üsküdarda Src Kurslarıyla Hizmet Vermektedir.

2000  yılında,   Kemal ÇAPKAN    tarafından   Esenlerde  kurulan  DETAY SÜRÜCÜ KURSU

İstanbul’un en gelişmiş ,  eğitime  önderlik yapmış  kurslardan ilkidir.

       Kursumuz açıldığı  günden itibaren yaklaşık  “ 25.000 “  öğrenciyi başarı ile mezun etmiştir.

Alanımızda  eğitim   kadrosu ,  son model  araçları  ile öğrencilerimize  doğru araç  kullanma

Becerisini  öğretirken   güvenli sürüş  teknikleri ile  daha  iyi bir sürücü olmalarını  sağlayacak

Düşünce  yapısını   öğrencilerimize   kazandırmayı  ilke  edindik…..

   

       Kalite  teknoloji  ve güvenden  taviz vermeyen   eğitim anlayışımız  ile  beklentilerinizi

Karşılamanın   mutlu ve  dost müşteriler   edinmenin  kıvancını yaşıyoruz ..

   
    ‘’ EĞİTİMDEKİ KALİTELİ TECRÜBEMİZLE  GİDEREK ARTAN KALİTEMİZLE  HİZMETİNİZDEYİZ ‘’…


B Ehliyet Nedir?

B sınıfı ehliyet otomobil kullanımı için gerekli olan ehliyet sınıfıdır.

B sınıfı ehliyet hangi araçları kullanır?

Bu ehliyet sınıfına sahip olan sürücüler;
Otomobil(B),kamyonet(B) ayrıca traktör(F),motor bisiklet(M) ve ATV(B1)
araçlarını kullanabilirler.
Son yapılan değişiklikle beraber şayet istenirse bu ehliyet tipinde sadece otomatik vites araç kullanmak için sürücü kursuna başvuru yapılabilir. Ancak otomatik vites ehliyeti için başvuru yapan sürücüler manuel vitesli araçları kullanamazlar.

B sınıfı ehliyet nasıl alınabilir?

B sınıfı ehliyet almak için öncelikle Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı özel ehliyet kurslarından birine kayıt yaptırmalısınız. Yine son yapılan mevzuat değişikliği ile birlikte taban fiyat uygulamasına geçilmiştir. Bu nedenle her il valiliği tarafından belirlenen taban fiyatı ile bütün sürücü kursları il genelinde aynı fiyatı uygulamak zorundadır.2018 yılında da taban fiyat uygulaması devam etmektedir.
Bu nedenle eskiden sürücü adayları için ehliyet kursu seçiminde en önemli kriter, sürücü kursunun fiyatıydı.Ancak artık sürücükurslarının  kalitesi  ve diğer şartları ön plana çıkmaktadır. Hangi kursa giderseniz gidin sürücü kursları size aynı fiyatı vermek zorundadır. Bu nedenle sürücü kursunu seçerken kalitesini araştırmanız unutulmaması gereken bir noktadır.

B sınıfı ehliyet için gerekli olan belgeler nelerdir?

• Nüfus cüzdanı fotokopisi
• Eski sürücü belgeniz varsa fotokopisi
• Öğrenim durumunuzu belirten bir belge veya diplomanız
• 6 Adet fotoğraf
• Sürücü olur sağlık raporu
• Kan grubu kartı
• Adli sicil kaydı beyanı- Sürücü kursunda doldurulacak.
• Adres beyanı-Sürücü kursunda doldurulacak.
• Sözleşme-Sürücü kursunda doldurulacak.

A2 Ehliyet Nedir?

Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A2 ehliyet ne kadar sürede alınır? Sorusuna cevap vermeden önce bu ehliyeti almak için başvuru şartlarına uymanız gerekir. Bunlardan biri yaş sınırıdır. Yeni yasaya göre 18 yaşında olan bireyler başvuru hakkını kullanabilir. Milli eğitim bakanlığına bağlı kurslara giden birey daha sonra bakanlığa bağlı kursun alanında motosiklet ile direksiyon sınavına girerek başarısını tespit ettirir. İlk sınav toplam 50 sorudan oluşur. Motor, trafik, ilkyardım hakkında bilgileriniz ölçülür. Motosiklet sınavında ise kursun size verdiği araçla alana gidersiniz. Düzenlenmiş olan parkurda 35 dakika boyunca ayağınızı yere değdirmeden, düşmeden ve bir yere çarpmadan aracı kullanmanız gereklidir.  
Verilen Kursların Ayrıntıları
1996 Yılından Beri Faaliyetlerine Devam Eden Detay Eğitim Kurumları Gaziosmanpaşa ve Üsküdar Sürücü Kursu Şubeleri aynı zamanda Gaziosmanpaşa ve Üsküdar Src Kurslarıyla Hizmet Vermektedir.