İstanbul Gaziosmanpaşa Duygu Göksoy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Duygu Göksoy

gazİosmanpaşa, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: AYT Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Duygu Göksoy, İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 03.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5347 kurs/özel ders verenden 563 . sıradadır. Başta AYT olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Duygu Göksoy, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AYT-TYT DENEYİMİNİ DAHA YENİ YAŞAMIŞ VE SİSTEMİN GEREKTİRDİKLERİNİN FARKINDA HAYALLERİNE ULAŞMIŞ BİR TIP FAKÜLTESİ ÖĞRENCİSİ OLARAK SAYISAL\EŞİT AĞIRLIK DERSLERİNDEHERKESE YARDIMCI OLMAK İSTERİM, ÖZELLİKLE TERCİHİM MATEMATİK VE GEOMETRİDİR


AYT Nedir?

Alan Yeterlilik Testleri yani kısa hali ile AYT artık yeni dönemde üniversite sınavlarına girecek arkadaşlar için hazırlanmış 2.oturum sınavıdır. Bu oturumda adaylara tek bir kitapçık verilmekte. Bu kitapçık içerisinde tüm puan türlerine ait testler bulunmaktadır. Adaylar hangi puan türünün hesaplanmasını istiyorsa o testleri çözmek zorundadır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Ayt sayısal derslerinin hepsinde yardımcı olabilirim , bunun dışında geometri ve matematik önceliğim , sıklık benim için sorun değil her türlü soruya açığım , tıp kazanmış bir öğrwnci olarak yeni sınav adaylarına hedeflerini kazandırmak için elimden geleni yaparım :)