İstanbul Gaziosmanpaşa Esra Odaman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Esra Odaman

gazİosmanpaşa, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Cake Pops (Çikolata Buketi) Kursu , Cupcake Kursu , Keskin Kenarlı Pasta Kursu , Pastacılık Kursu , Kurabiye Kursu , Butik Pasta Kursu , Şeker Hamuru Kursu , Ebru Kursu , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Ortaokul Sosyal Bilgiler Özel Ders , İlkokul Türkçe Özel Ders , İlkokul Hayat Bilgisi Özel Ders

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Esra Odaman, İSTANBUL GAZİOSMANPAŞA ve civarında hizmet vermekte olup 25.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5342 kurs/özel ders verenden 413 . sıradadır. Başta Ebru olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Esra Odaman, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba ben Esra Odaman 23 yaşındayım. İstanbul üniversitesinde okuyorum. Yaklaşık olarak 2 senedir ilköğretim öğrencilerine özel ders veriyorum. Daha önce oyun ablalığı yaptığım için çocuklarla çok rahat anlaşabiliyorum.
Aynı zamanda 4 senedir hem çocuklara hem yetişkinlere butik pasta,kurabiye ve cupcake eğitimleri de vermekteyim.


Cake Pops (Çikolata Buketi) Nedir?

Cake Pop, özel ıslak kekin çubuğa batırıldıktan sonra nefis çikolata ile kaplanması ve farklı malzemeler ile süslenmesiyle oluşmaktadır. 35-50gr ağırlığında ve 4-5cm çapındadır.

Cupcake Nedir?

Bir kişiye sunulmak için hazırlanan küçük bir kek türüdür ve genellikle küçük, ince bir kâğıttan veya alüminyumdan yuvarlak kek kalıbında pişirilir. Büyük keklerde olduğu gibi kekin üzerine eklenen süslemeler, soslar vs. cupcakelerde de yaygındır.