Ücretsiz Teklif Al

fatih yeşilkök

Kurs Yeri : GAZİOSMANPAŞA, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

Geometri kursu , Matematik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. ÖĞRENCİLİK VE ÖZEL OKULLARDA Kİ ÖĞRETMENLİK YILLARIMDA SAYISIZ ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM.
AKADEMİK DÜZEYDE YGS-LYS-KPSS-ALES VE TEOG DERSLERİ VERDİM VE HALEN VERMEKTEYİM.(DERECE SINIFLARINDAN TEMEL DÜZEYE KADAR HER SEVİYE ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM)
HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU DERS VEREBİLİRİM
BİRE BİR EĞİTİMDE HAFTADA  4 SAATLİK DERS İLE BAŞARI GARANTİDİR
ÇALIŞMA TEKNİKLERİ  (OKUMALISINIZ !!!!!!!!!)
*Ders çalışma teknikleri öğrencinin anlama düzeyine göre basitten karmaşığa doğru seçilir
*Düzeye göre kitaplar önerilir ve hedefler belirlenerek soru çözme ve matematiği anlama uygulamları yapılır
*Matematiği  soyuttan somuta indirgeyerek günlük hayattan örneklerle ders anlatılır
*Ara sınavlarla düzeyler belirlenerek yeni hedefler belirlenir


Kurs Detayı

KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. ÖĞRENCİLİK VE ÖZEL OKULLARDA Kİ ÖĞRETMENLİK YILLARIMDA SAYISIZ ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM. AKADEMİK DÜZEYDE YGS-LYS-KPSS-ALES VE TEOG DERSLERİ VERDİM VE HALEN VERMEKTEYİM.(DERECE SINIFLARINDAN TEMEL DÜZEYE KADAR HER SEVİYE ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM) HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU DERS VEREBİLİRİM BİRE BİR EĞİTİMDE HAFTADA 4 SAATLİK DERS İLE BAŞARI GARANTİDİR ÇALIŞMA TEKNİKLERİ (OKUMALISINIZ !!!!!!!!!) *Ders çalışma teknikleri öğrencinin anlama düzeyine göre basitten karmaşığa doğru seçilir *Düzeye göre kitaplar önerilir ve hedefler belirlenerek soru çözme ve matematiği anlama uygulamları yapılır *Matematiği soyuttan somuta indirgeyerek günlük hayattan örneklerle ders anlatılır *Ara sınavlarla düzeyler belirlenerek yeni hedefler belirlenir