Bu kursu paylaş
0 Yorum

fatih yeşilkök

gazİosmanpaşa, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Geometri Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. ÖĞRENCİLİK VE ÖZEL OKULLARDA Kİ ÖĞRETMENLİK YILLARIMDA SAYISIZ ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM.
AKADEMİK DÜZEYDE YGS-LYS-KPSS-ALES VE TEOG DERSLERİ VERDİM VE HALEN VERMEKTEYİM.(DERECE SINIFLARINDAN TEMEL DÜZEYE KADAR HER SEVİYE ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM)
HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU DERS VEREBİLİRİM
BİRE BİR EĞİTİMDE HAFTADA  4 SAATLİK DERS İLE BAŞARI GARANTİDİR
ÇALIŞMA TEKNİKLERİ  (OKUMALISINIZ !!!!!!!!!)
*Ders çalışma teknikleri öğrencinin anlama düzeyine göre basitten karmaşığa doğru seçilir
*Düzeye göre kitaplar önerilir ve hedefler belirlenerek soru çözme ve matematiği anlama uygulamları yapılır
*Matematiği  soyuttan somuta indirgeyerek günlük hayattan örneklerle ders anlatılır
*Ara sınavlarla düzeyler belirlenerek yeni hedefler belirlenir


Verilen Kursların Ayrıntıları
KARADENİZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ MATEMATİK ÖĞRETMENLİĞİ MEZUNUYUM. ÖĞRENCİLİK VE ÖZEL OKULLARDA Kİ ÖĞRETMENLİK YILLARIMDA SAYISIZ ÖĞRENCİYE ÖZEL DERS VERDİM. AKADEMİK DÜZEYDE YGS-LYS-KPSS-ALES VE TEOG DERSLERİ VERDİM VE HALEN VERMEKTEYİM.(DERECE SINIFLARINDAN TEMEL DÜZEYE KADAR HER SEVİYE ÖĞRENCİYE DERS ANLATTIM) HAFTA İÇİ VE HAFTA SONU DERS VEREBİLİRİM BİRE BİR EĞİTİMDE HAFTADA 4 SAATLİK DERS İLE BAŞARI GARANTİDİR ÇALIŞMA TEKNİKLERİ (OKUMALISINIZ !!!!!!!!!) *Ders çalışma teknikleri öğrencinin anlama düzeyine göre basitten karmaşığa doğru seçilir *Düzeye göre kitaplar önerilir ve hedefler belirlenerek soru çözme ve matematiği anlama uygulamları yapılır *Matematiği soyuttan somuta indirgeyerek günlük hayattan örneklerle ders anlatılır *Ara sınavlarla düzeyler belirlenerek yeni hedefler belirlenir

Yorumlar