Bu kursu paylaş
0 Yorum

GENÇ AKADEMİK GELİŞİM SÜRÜCÜ KURSU

pendİk, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: A Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , CE Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu

Kurs Veren Hakkında
EĞİTİM VE KALİTEDE GİDECEĞİNİZ EN İYİ ADRES........

Genç Akademik Gelişim Sürücü Kursu, 2015. yılında İstanbul’un Pendik ilçesinde kurulmuştur. Tecrübeli kadrosu ile sektörel gelişmeleri ve değişimleri yakından takip ederek kendini yenileyen gereksinimlere anında cevap veren bir kurs olmuştur.
Modern sınıf ve eğitim araçlarıyla Yenilikçi eğitim anlayışını benimseyerek öğrenci merkezli eğitim veren bire-bir eğitim hizmeti sunan bir kurumdur.
Teorik ders programları hafta içi  düzenlenmektedir. Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır. Teorik ders programının bitiren kursiyerlerimiz Direksiyon eğitim programına alınmaktadır. Önce Simülasyon üzerinde adayın refleksleri belli bir seviyeye getirilir, daha sonra Akan trafikte son model Araçla Direksiyon eğitimleri  direksiyon öğretmenlerince verilmektedir. Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.
Ehliyeti olan sürücülere de istekleri doğrultusunda Özel Direksiyon Eğitimi verilmektedir.
Misyonumuz: Trafik ortamında araç ve yaya trafiğini tehlikeye sokmayan güvenli sürücüler yetiştirmek.
Vizyonumuz: Eğitim,Öğretim ve Hizmette sürücü kurslarının öncüsü olmak.


Verilen Kursların Ayrıntıları
EĞİTİM VE KALİTEDE GİDECEĞİNİZ EN İYİ ADRES........

Yorumlar