İstanbul Merkez (Avrupa Yakası) Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı

merkez (avrupa yakasi), İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Danışma Görevlisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı, İSTANBUL MERKEZ (AVRUPA YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 25.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5600 kurs/özel ders verenden 1127 . sıradadır. Başta Danışma Görevlisi olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı, 6 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Danısmanınız Zeki PALU 05397601500
Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumu açmak profesyonellik ister. Bu nedenle her zaman bir yol göstericiye, danışmana veya rehbere ihtiyaç duyulur. İşte tamda bunun için buradayız.
*Özel Okul, Uluslararası Kolej
*Özel Sürücü Kursu, Güzellik Merkezi
*Özel Muhtelif Kurs ve Etüt Merkezi
*Diğer Meslek Kurslarının
MEB Açılışı (Tüm resmi prosedür işlemleri)
Maliye (gerçek-tüzel kişi) Şirket Açılışı,
İş yeri yangın raporu alma,
İş yeri sağlık raporu takibi
için danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilir

Fotoğraflar
Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı Güneştepe Özel Öğretim Kurumları Danışmanlığı

Danışma Görevlisi Nedir?

Farklı sektörlerde hizmet gösteren tüm firmaların ofislerinde danışma bölümlerinde yer alarak gelen misafiri veya müşteriyi karşılayan kişilere danışma görevlisi denir. Danışma görevlisi iş ilanları küçük veya büyük ölçekli işletmeler, resmi ve özel kurumlar, şahıs firmaları tarafından verilebilir. Bu pozisyonun iş tanımı genel olarak, iş yerine gelen misafirlerin veya müşterilerin karşılanması ve doğru şekilde yönlendirmelerinin yapılması; gelen telefonların cevaplandırılması, gerekli kişilere yönlendirilmesi ve bilgi verilmesi; evrakların takibinin yapılması; gerekli durumlarda evrak gönderiminin sağlanması ve gerekli yazışma, arama ve belgelerin raporlamasını oluşturmaktır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Danısmanınız Zeki PALU 05397601500 Milli Eğitim Bakanlığına bağlı özel öğretim kurumu açmak profesyonellik ister. Bu nedenle her zaman bir yol göstericiye, danışmana veya rehbere ihtiyaç duyulur. İşte tamda bunun için buradayız. *Özel Okul, Uluslararası Kolej *Özel Sürücü Kursu, Güzellik Merkezi *Özel Muhtelif Kurs ve Etüt Merkezi *Diğer Meslek Kurslarının MEB Açılışı (Tüm resmi prosedür işlemleri) Maliye (gerçek-tüzel kişi) Şirket Açılışı, İş yeri yangın raporu alma, İş yeri sağlık raporu takibi için danışmanlık ve rehberlik hizmeti verilir