Bu kursu paylaş
0 Yorum

Furkan Celik

şİşlİ, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Fizik Kursu , Matematik Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Furkan Celik, İSTANBUL ŞİŞLİ ve civarında hizmet vermekte olup 07.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 3356 kurs verenden 527 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Furkan Celik, 5 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. size matematik ve fizik kimya biyoloji alanlarında ayrıca iş ve eğitim hayatının artık olmazsa olmazı İngilizce alanında gayet iyi bir yardım sağlayacağıma inanıyorum ayrıca önünüzdeki sınav maratonunu yönetmenize kesinlikle yardımcı olabilirim ve tecrübe aktarımı yapabiliriz. Başarılar dilerim.


Verilen Kursların Ayrıntıları
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim . İlkokul lise İngilizce derslerinde ve üniversitelerin proficiency sınavlarında yardımcı olabilirim
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul fen bilgisi ve TEOG
lise1-2-3-4 ve YGS/LYS fizik sınavlarında yardımcı olabilirim. 2 yıllık özel ders tecrübesine sahibim.
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim.  size matematik ve fizik alanlarında gayet iyi bir yardım sağlayacağıma inanıyorum ayrıca önünüzdeki sınav maratonunu yönetmenize kesinlikle yardımcı olabilirim tecrübelerimi sizinle paylaşabilirim. Başarılar dilerim.

Yorumlar