Ücretsiz Teklif Al

Furkan Celik

Kurs Yeri : GÜNGÖREN, İSTANBUL


Detaylar

Verdiği Kurslar

İngilizce kursu , Matematik kursu , Fizik kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Yaz aylarının sınava hazırlanan öğrenciler için ne kadar kıymetli olduğunu bilmeyen yoktur çünkü rakipleriniz tatil yaparken çok az çalışacağınız ders sizi çok çok ileriye götürecektir bende bu konuda size matematik ve fizik alanlarında ayrıca iş ve eğitim hayatının artık olmazsa olmazı İngilizce alanında gayet iyi bir yardım sağlayacağıma inanıyorum ayrıca önünüzdeki sınav maratonunu yönetmenize kesinlikle yardımcı olabilirim. Başarılar dilerim.


Kurs Detayı

Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim . İlkokul lise ve üniversitelerin proficiency sınavlarında yardımcı olabilirim
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. Yaz aylarının sınava hazırlanan öğrenciler için ne kadar kıymetli olduğunu bilmeyen yoktur çünkü rakipleriniz tatil yaparken çok az çalışacağınız ders sizi çok çok ileriye götürecektir bende bu konuda size matematik ve fizik alanlarında gayet iyi bir yardım sağlayacağıma inanıyorum ayrıca önünüzdeki sınav maratonunu yönetmenize kesinlikle yardımcı olabilirim. Başarılar dilerim.
Boğaziçi üniversitesi elektrik elektronik mühendisliği öğrencisiyim. İlkokul fen bilgisi ve TEOG lise1-2-3-4 ve YGS/LYS fizik sınavlarında yardımcı olabilirim.