İstanbul Güngören Yeni Ümit Moda Akademisi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ

güngören, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Dikiş Kursu , Moda Tasarım Kursu , Modelistlik Kursu , Stilistlik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ, İSTANBUL GÜNGÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 22.04.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6426 kurs/özel ders verenden 3682 . sıradadır. Başta Modelistlik olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ, 36 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yeni Ümit Modelistlik Kursu 1998 yılında beri İstanbul'da moda eğitimi veren bir kurumdur. Yeni Ümit Modelistlik kurslarında gelinlik tasarımı, dikiş teknikler, stilistlik ve modelist eğitimleri uzman eğitmenler eşliğinde verilir. Kurumumuz Milli Eğitim Bakanlığı tarafından izinlidir.

Uzman eğitmenler tarafından verilen modelistlik eğitimlerinde ileri seviyede eğitim verilmektedir. Her türlü giysinin kalıbının çıkarılması, serilenmesi ve dikim işleri yapılmaktadır.

Fotoğraflar
YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ YENİ ÜMİT MODA AKADEMİSİ


Verilen Kursların Ayrıntıları
Yeni Ümit Modelistlik ve Stilistlik kurslarımızda, dikiş teknikleri eğitimi verilmektedir.  Dikiş kursumuzda (haute couture) ileri teknikler uzman öğretmenlerimiz tarafından verilmektedir.
Yeni Ümit Modelistlik Kurslarımızda;
Üniversite mezunu ve piyasa bilgisine sahip tecrübeli öğretmenler eşliğinde mükemmel eğitim verilmektedir. Kursumuzda piyasaya yönelik olarak sizlere büyük beceriler kazandırılır. Modelistlik eğitiminin yanı sıra, Dikiş Teknikleri ile Bilgisayarlı Gerber eğitimi birlikte verilir. 3 kurs bir arada olduğu için daha donanımlı bir şekilde mezun olursunuz.


Yeni Ümit Stilistlik Kursumuzda;
Kara kalem çalışması ve bilgisayarlı stilistlik eğitimi ile ön plana çıkan eğitim verilmektedir. Bu kursa katılmak için öncelikli tavsiyemiz; kalıp bilgisine sahip olmanızdır.