İstanbul Güngören Ünallar Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU

güngören, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , CE Ehliyet Kursu , Direksiyon Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , E Sınıfı Ehliyet Kursu , H (B-Engelli) Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU, İSTANBUL GÜNGÖREN ve civarında hizmet vermekte olup 14.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6427 kurs/özel ders verenden 149 . sıradadır. Başta Ehliyet olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU, 218 gelen talepten 19 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ünallar Sürücü Kursu Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek İstanbul’da hizmet vermektedir.

Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır.

Ünallar Sürücü Kursu Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunmaktadır.

Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Ünallar Sürücü Kursu kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi vermektedir.

Fotoğraflar
ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU ÜNALLAR SÜRÜCÜ KURSU


Verilen Kursların Ayrıntıları
Arabanızı istediğiniz yoğunluktaki trafikte güvenli kullanmayı öğrenmek önemli bir konudur. Araba kullanmayı işin uzmanı olan  Güngören Ünallar Sürücü Kursu direksiyon hocalarından profesyonel direksiyon eğitimi alarak en kısa sürede ve en doğru biçimde öğrenmek isterseniz doğru adrestesiniz. Manuel arabada, bay ve bayan direksiyon hocalarından akan trafikte direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Derslerimiz tamamen uygulamalı olarak aşağıda listelenmiş olunan davranışlar hedeflenerek verilmektedir. Manuel arabalarımız tam donanımlı eğitim arabasıdır. Araba kullanmayı temel seviyede öğrendikten sonra isterseniz kendi arabanızda da direksiyon dersi alabilirsiniz. Kendinize güvenerek ve rahatça araba kullanabilmeniz için de doğru yerden alacağınız direksiyon eğitiminin önemi tartışılamaz.

Ders Saati Planlaması:
Bir saati 50 dakika olup, günde iki ders şeklinde olacak şekilde size uygun gün ve saate ders planlaması yapılmaktadır.

Paket Programlar:

10 Ders Paket Programı
Özel Direksiyon Dersinde Hedeflenen Davranışlar:
Aracını tanır ve sürmeye başlamadan önce yapılması gereken hazırlıkları bilir ve uygular.
Aracını sürebilmek için gerekli bilgi, beceri ve sürebilme alışkanlığını kazanır.
Aracını sürerken trafik kurallarına uyar.
Trafik işaret, levha ve işaretlerine uyarak trafik güvenliğinin sağlanmasına yardımcı olması sağlanı
Değişik hava ve yol durumuna göre araç sürmeyi bilir.
Can ve mal güvenliğini korur.
Ekonomik araç sürmeyi bilir ve önemini kavrar.
Aracında aynaları kullanmayı öğrenir.
Araç sürebilme alışkanlığını kazanır.
Aracıyla geri gitme, yokuşta kalkma, park etme gibi uygulamaları yapabilir.
Kavşaklardaki kuralları öğrenir.
Geçiş hakkının kimde olduğu kuralını uygulayarak öğrenir.
Trafik kurallarına göre sinyallerin ve dörtlü sinyallerin kullanılmasını öğrenir.
Aracındaki ışıklı cihazların anlamını ve kullanımını öğrenir.
Trafik kurallarına göre şerit değiştirmeyi öğrenir.
Yoğun trafiğe girdiğinde ve virajlarda nasıl davranacağını öğrenir.
Araç geçme usullerini öğrenir bir araç geçerken kendinin nasıl davranacağını öğrenir.
Geçiş önceliğine sahip bir araçla karşılaşıldığında nasıl davranılacağını öğrenir.
Konvoy halinde, dağlık bölgelerde, şehirler arası yollarda gidişin yer ve yöntemlerini uygulamayı öğrenir.
Aracın frenleme çeşitlerini ve uygulamalarını öğrenir.
CE sınıfı ehliyet, C sınıfı sürücü belgesiyle kullanılan araçlara takılan ve azami yüklü ağırlığı 750 kilogramdan fazla olan römorktan oluşan birleşik araçları kullanacaklara verilen ehliyet tipidir.
C sınıfı ehliyet ile kamyon ve çekici kullanılmaktadır. Eğer bu araçlara 750 kg daha fazla ağırlıkta römork takarak kullanacaksanız eğer CE ehliyet sahibi olmanız gereklidir.
Bu sınıfa sahip sürücü römorklu kamyon ve çekicinin yanında M, B, BE, B1, C, C1, C1E ve F sınıfı sürücü belgelerinin kullandığı araçları da kullanabilir. CE ehliyet almak için öncelikle  sürücü kursumuza kaydolup, daha sonra ise sadece Direksiyon Sınavına girmeniz gereklidir.  
Manuel ve Otomatik Vitesli Araçlarla Özel Direksiyon Dersi

Arabanızı istediğiniz yoğunluktaki trafikte güvenli kullanmayı öğrenmek önemli bir konudur. Araba kullanmayı işin uzmanı olan  Güngören Ünallar Sürücü Kursu direksiyon hocalarından profesyonel direksiyon eğitimi alarak en kısa sürede ve en doğru biçimde öğrenmek isterseniz doğru adrestesiniz. Manuel veya otomatik arabada, bay ve bayan direksiyon hocalarından akan trafikte direksiyon eğitimi alabilirsiniz. Derslerimiz tamamen uygulamalı olarak aşağıda listelenmiş olunan davranışlar hedeflenerek verilmektedir. Manuel arabalarımız tam donanımlı MERCEDES A 180  eğitim arabasıdır. Araba kullanmayı temel seviyede öğrendikten sonra isterseniz kendi arabanızda da direksiyon dersi alabilirsiniz. Kendinize güvenerek ve rahatça araba kullanabilmeniz için de doğru yerden alacağınız direksiyon eğitiminin önemi tartışılamaz.

Ders Saati Planlaması:

Bir saati 50 dakika olup, günde iki ders şeklinde olacak şekilde size uygun gün ve saate ders planlaması yapılmaktadır.
B sınfı Otomobil ehliyeti için 14 saat akan trafik ve + 2 ders simülatör eğitimi verilmektedir.
B sınfı Otomobil ehliyeti ile vitesli (manuel) ve otomatik vites tüm otomobilleri kullanabilirsiniz.Kursumuz size sundugu son model MERCEDES A-180 araclarıyla siz degerli adaylarımız için Uzman Bay Bayan Eğitmenlerden  kaliteli ve iyi bir egitim almasını saglamaktadır
2 Tekerlekli motosikletler için:

Güç sınırı 35 kv(kilovat)’tır. Kv/kg oranı 0,2 değerini geçmeyecek şekilde sepetli veya sepetsiz olabilir.

Yönetmelikte: "Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, iki tekerlekli motosiklet şeklinde ifade edilir."

3 Tekerlikli motosikletler için:

Güç sınırı 15 kv(kilovat)’tır.

A2 için yaş sınırı kaçtır?
Yaş sınır 18’dir.

A2 sınıfı belgeye sahip sürücüler hangi araçları kullanabilir?
A2 sınıfı sürücü belgesi olanlar M ve A1 sınıfını kapsayan araçları da kullanabileceklerdir.

Yönetmelikte:

"Gücü 35 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,2’yi geçmeyen, iki tekerlekli motosiklet şeklinde ifade edilir." A-2 Sınıfı
D sınıfı ehliyet tipi  minübüs ve otobüs kullanacaklara verilen ehliyet tipidir Karayolları Trafik Yönetmeliği 76. madde). Ancak ilgili Yönetmeliğin 76. maddesinde Minübüs ve Otobüs kullanacaklara ibaresi vardır.
Ayrıca D1 ehliyet için de Minübüs kullanacakların alması gereken ehliyet denilmektedir. Bu şekilde bir ayrımın sebebi D ehliyet türlerinin kendi içinde türlere ayrılmasıdır.  

TAVSİYE : Bunun için bu iki araçtan birisi için kursa başvurduğunuzda D sınıfı ehliyet almanızı öneririz. Sebebi ise D ehliyetin her iki sınıfı da kapsıyor olmasıdır.Detaylı bilği için kursumuza irtibata gecebilirsiniz.
A1 sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 santimetreküpü, gücü 11 kilovatı ve gücünün ağırlığına oranı 0,1’i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 kilovatı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir.A1 Motosiklet ehliyeti alma yaşı:
16 Yaşını bitirenler A1 motosiklet ehliyet sınıfı için başvurabilirler.
Kamyon veya çekici kullanmak için alınması gereken ehliyet sınıfı C sınıfı ehliyet, ağır yük taşımacılığı yapan sürücülerin alması gereken ehliyet sınıfıdır.

C sınıfı ehliyet sahipleri kamyon ve çekici yanı sıra B sınıfına giren, kamyonet, arazi taşıtlar, otomobil ile C1 sınıfına giren araçları kullanabilmektedirler. Yeni çıkan trafik yönetmelikleri ile kamyon ehliyeti sınıf ismi ve ehliyet alma şekli olarak değişti. Yeni yönetmelikler doğrultusuna kamyon ehliyeti nasıl alınır sizi bilgilendirmeye çalışacağız.

Kamyon ehliyeti, hafriyat ve yük taşımacılığı yapan sürücülerin alması gereken sürücü belgesidir. C sınıfı ehliyet sahipleri otomobil dışında traktör, kamyonet ve kamyon kulanabilmektedirler fakat bu sınıf ehlyet ile tır ve römorklu çekiciler kullanılamamaktadır. C sınıfı ehliyet sahipleri D sınıfı araçları kullanabilmek için direksiyon sınavına girmek zorundadırlar.

Öncelikle C sınıfı ehliyet almak isteyen sürücüler B sınıfı ehliyet sahibi olmak zorundadırlar. Herhangi bir ehliyet sahibi olmayan bir kamyon sürücüsü önce B sınıfı ehliyet almalı, daha sonra C sınıfı için sınavlara girmelidir. B sınıfı ehliyete sahip olan sürücüler ise bir direksiyon sınavına girerek C sınıfı ehliyet sahibi olabilirler.

Kamyon ehliyeti almak için gereken şartlar :

C1 sınıfı ehliyet almak için 18 yaşını doldurmuş olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak.
C sınıfı ehliyet almak için 21 yaşını doldurmuş olmak ve B sınıfı ehliyet sahibi olmak.

Kamyon ehliyeti alamayacak kişiler :

İlgili yaş haddini doldurmamış olanlar
T.C. kanunlarında belirtilen suçlardan dolayı hüküm giymiş olanlar
Sağlık raporu yetersiz olanlar yada sağlık durumunu belgeleyemeyenler
Mezuniyet durumlarını belgeleyemeyenler

Yukarıdaki hallerde kamyon ehliyeti alınamaz.
Siz degerli adaylarımız içn kaliteli  bir egitim saglamaktadız son model BMC-PRO1142 ÇEKİCİ Aracımızla çok rahat bir şekilde ehlitenizi alabilrisiniz  
Ünallar Sürücü Kursu Uzman eğitimci kadrosunu teknoloji ile birleştirerek gerçek anlamda güvenli sürücüler yetiştirerek İstanbul’da hizmet vermektedir. Değişen eğitim anlayışı ve sınav sistemine uygun eğitim modelini takip ederek adaylara başarılı olmaları yönünde en doğru yöntemleri sunmaktadır. Ünallar Sürücü Kursu Online eğitim dokümanları ile kurs dışında tekrar ve deneme yapma olanakları da sunmaktadır. Eğitim araçları ve tamamen teknolojik bir sunum anlayışı ile dersleri veren tecrübeli uzman kadrosu adaylara yalnızca bir sınav hazırlığı değil aynı zamanda tamamen başarılı, güvenli bir sürücü olma hizmeti vermektedir. Çevresinin en çok tercih edilen sürücü kursu olma özelliği taşıyan, Ünallar Sürücü Kursu kalite standartları ve kadrosu ile mutlak memnuniyet garantisi vermektedir.
A sınıfı Motosiklet Ehliyeti 35 KW üzeri ve gücünün ağırlığa oranı ortalaması 0,2’yi geçen motsikletler için alınır. Yaklaşık olarak 500 cc üzeri motorlar için kullanılır.
A sınıfı ehliyet alabilmek için iki farklı seçenek vardır. Birincisi En az 2 yıllık A2 sınıfı motosiklet ehliyetine sahip olup 20 yaşını doldurmak, İkinci seçenek 2 yıllık A2 sınıfı motosiklet ehliyeti yoksa 24 yaşını doldurmuş olmaktır.
Gerekli şartlara uygunsanız son model YAMAHA MT-07 motosikletimiz ile bu ehliyete sahip olabilirsiniz.
Sürücü kursları yönetmeliğinde yapılan değişikliklerden biri otomatik vitesli araç kullanımıydı. Yönetmelik 5 Aralık 2015 tarihinde yayınlandı ve 1 Ocak 2016 tarihi itibariyle uygulanmaya başladı. 2017 yılında bir çok sürücü kursu "Otomatik vites ehliyeti" için başvuru almakta, direksiyon eğitimini "Otomatik vitesli araçla" vermekte ve adaylar direksiyon sınavlarına "otomatik vitesli araçla" girmektedir. Sınav ücretleri "Manuel vites ehliyetiyle" tamamen aynıdır.
Ehliyet büyütme yada farklı bir sürücü belgesine geçiş yapmak için teroik ders ve yazılı sınav uygulaması kalkmıştır. Herhangi bir sürücü belgeniz var ve başka bir sınıf ehliyete ihtiyacınız var ise sadece direksiyon dersi alarak direksiyon sınavına girmeniz yeterli olacaktır.

Farklı bir sınıf sertifika alırken alınması gereken direksiyon dersi için kursumuzla iletişim gecebilirsiniz.ünallar sürücü kursu güngören
Hasta ve Sakatların Kullanabilecekleri Şekilde Özel Tertibatlı   Olarak İmal, Tadil, Techiz Edilmiş Otomobil veya Motorsiklet
  Yaş Şartı 18 Yaşını Bitirmiş Olmak
  Tahsil Durumu En Az İlkokul Mezunu Olmak