İstanbul Ataşehir Istanbul Tested Egitim Ve Belgelendirme Ltd

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Istanbul Tested Egitim ve Belgelendirme Ltd

ataşehİr, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: APQP Eğitimi Kursu , FMEA Eğitimi Kursu , PPAP Eğitimi Kursu , ISO 9001:2015 Eğitimi Kursu , İç Tetkikçi - ISO 19011 Eğitimi Kursu , Dış Ticaret Kursu , E-Ticaret Kursu , Hijyen Eğitimi Kursu , İç Tetkikçi Kursu , İlk Yardım Eğitici Eğitimi Kursu , ISO Kursu , Kalite Yönet. Sistemi Kursu , Müşteri Memnuniyeti Kursu , Patlamadan Korunma Dokümanı Eğitimi Kursu , Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı Kursu , Yalın Üretim Kursu , Kaynakçılık Kursu , İnsan Kaynakları Kursu , TS EN ISO 9001:2015 Risk Tabanlı Proses Yönetimi Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Istanbul Tested Egitim ve Belgelendirme Ltd , İSTANBUL ATAŞEHİR ve civarında hizmet vermekte olup 21.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 4641 kurs/özel ders verenden 1894 . sıradadır. Başta E-Ticaret olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Istanbul Tested Egitim ve Belgelendirme Ltd , 27 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tested Belgelendirme 10 Yıldır Ücretli ve Ücretsiz Kalite Yönetim Sistemi Temel ve İç Tetkik Eğitimi Vermektedir. Baş Denetçiler tarafından ve uygulamalı olarak verilen eğitim sonunda Kalite Sistemi alanında Sistem kurucu ve iç denetçi olmanızı hedeflemektedir.

Fotoğraflar
Istanbul Tested Egitim ve Belgelendirme Ltd