İstanbul Merkez (Anadolu Yakası) Ali Bulut

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Bulut

merkez (anadolu yakasi), İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: On Parmak Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Bulut, İSTANBUL MERKEZ (ANADOLU YAKASI) ve civarında hizmet vermekte olup 31.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5739 kurs/özel ders verenden 910 . sıradadır. Başta On Parmak olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Bulut, 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
DAKİKADA 120 KELİME YAZABİLEN HOCADAN F KLAVYE DERSİ.
ONLİNE OLARAK YAPILMAKTADIR. KATİP ADAYLARINA KOLAYLIKLA KLAVYE ÖĞRETİLMEKTEDİR. ÜCRET İLETİŞİM ESNASINDA GÖRÜŞÜLECEKTİR.
ŞİMDİDEN UÇAN PARMAKLAR DİYARINA HOŞGELDİNİZ.


On Parmak Nedir?

On Parmak Nedir. 10 parmak klavyeye bakmadan yazma becerisidir. Hızlı yazmayı gerektirmese de on parmak yazanlar genelde en hızlı ve hatasız yazan kişilerdir. 10 Parmak yazan kişi gözleri kapalı dahi olsa yazarken hata yaptığını anlar ve hiç düşünmeden geri silme tuşuna basarak hatasını düzeltebilmektedir.

Verilen Kursların Ayrıntıları
F klavye q klavyeye oranla daha hızlı bir şekilde kelime yazılabilen bir klavye türüdür. Bu klavyenin size sağladığı iş imkanları sayesinde zorluk çekmeden iş sahibi olabilirsiniz. Bu konu da çok az bilgi sahibi insan olsa da çoğu zaman gerek iş yerleri olsun, gerek adliyeler olsun iş imkanı olan bir meslek dalıdır.