İstanbul Kadıköy Alp Bosnalı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Alp Bosnalı

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , Temel Bilgisayar Kursu , Donanım Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Alp Bosnalı, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 29.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6424 kurs/özel ders verenden 2012 . sıradadır. Başta Photoshop olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Alp Bosnalı, 37 gelen talepten 5 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Tasarımcıyım ve Photoshop konusunda size bildiklerimi aktarabilirim. Temel Bilgisayar ve Donanım alanlarında da yardımcı olabilirim.


Photoshop Nedir?

Adobe Photoshop
Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Temel Bilgisayar Nedir?

Bilgisayar, kendisine verilen bilgilerle, istenilen problemi çözmek amacıyla; verilen bu bilgiler üzerinde işlemler yapabilen, istenen sonuçları çıkartabilen, elektronik bir aygıttır. İlk üretim anında, Sistem Programları (BIOS yazılımı)adı verilen çeşitli programlar ile donatılarak kullanıcının hizmetine sunulur.  Sözü edilen Sistem Programları, bilgisayarın ilk açılış hareketini düzenler ve açılışı başlatır. Bu arada, bilgisayar sistemine bağlı bulunan çevre birimlerinin kontrolünü ve kullanıma hazır hale gelmesini sağlar.  Bilgisayara bağlı olan çevre birimlerinden anlaşılması gereken; ekran (monitör), klavye (keyboard), fare (mouse) ve yazıcı (printer) gibi Donanım (Hardware) Aygıtları’dır.  Bilgisayar (Computer); veri olarak adlandırılan girdilerin bir işlem süzgecinden geçirilerek, sonuçlarını bildiren aygıt; bilgiyi depolayabilen, veri işleyebilen, temel dört işlemin yanı sıra, karar da verebilen bir araçtır.
Verilen Kursların Ayrıntıları