İstanbul Kadıköy Cuci Talent Management

Bu kursu paylaş
0 Yorum

CUCİ Talent Management

kadiköy, İSTANBUL
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Kamera Önü Oyunculuğu Kursu , Oyuncu Koçluğu Kursu , Oyunculuk Kursu , Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
CUCİ Talent Management, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 23.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6425 kurs/özel ders verenden 1524 . sıradadır. Başta Kamera Önü Oyunculuğu olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. CUCİ Talent Management, 8 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2019 ilk çeyreğinde Levent Akçay tarafindan kurulan,
Cuci oyuncu gelişim ve kariyer yönetimi olarak dizi , sinema ve reklam gibi medya projelerinde değerlendirmek amacı ile menejerlik kadromuza kazandırabilmek amaçlı oyunculuk eğitimleri vermekteyiz.

Fotoğraflar
CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management CUCİ Talent Management

Kamera Önü Oyunculuğu Nedir?

Kamera önü oyunculuk teknikleri, oyunculuk okulları ve kursları ile öğretilse de sektörde deneyim kazanmadan yapılamayacak tekniklerdir. Rol yapmayı öğrenmek isteyen herkesin bilmesi gereken kamera önü oyunculuk teknikleri, sahnedeki fiziksel ve duygusal tüm süreçleri kapsamaktadır. Oyunculuk eğitimi, bu teknikleri kazandırırken aynı zamanda bilgi, deneyim, yaratıcılık, doğallık ve empati becerileri de katmaktadır

Oyuncu Koçluğu Nedir?

Ajans sizinle sette bir arada olmaz. Oyuncu koçu, sette sizinle bir aradadır. İşinden çıkamadığınız sahnelerde karaktere girmenizde size yardımcı olur. Daha iyi nasıl oynayacağınız konusunda sizi destekler. Oyunu koçunu cast ajansınızda temin edebilir. Güzel bir projeyi hak eden bir oyuncusu varsa, o projede yükselmesini istediği oyuncusu için bir oyuncu koçuyla anlaşma sağlar. Oyuncu koçları genellikle proje bazlı çalışır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Oyuncu ve oyuncu adaylarının dizi,sinema ve reklam gibi medya projelerine hazırlamak amaçlı kamera teknikleri üzerine yapılan çalışmalar.
Oyuncu koçluğu faliyeti göstermekteyiz.
Ders programlarımız bireysel ve grup eğitimi olarak 2 farklı düzende işlemektedir. Grup derslerde katilim sayısı 5 kişi ile sınırlıdır.
Kişiye özel programlarimiz için iletişim kurabilirsiniz.