İstanbul Kadıköy Ekrem Orhan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ekrem Orhan

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Almanca Özel Ders , Almanca Kursu , Aile Birleşimi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ekrem Orhan, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 26.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 5743 kurs/özel ders verenden 549 . sıradadır. Başta Almanca olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ekrem Orhan, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yabancı dilde eğitim vermekte olan bir kurumda 2.5 yıllık Almanca Öğretmenliği yapmaktayım. A1 seviyesinden C1 seviyesine kadar kapalı grup ve özel ders öğrencilerim bulunmakta. Goethe Institut ile entegre olarak, Goethe Zertifikat için yine aynı kurumun önerdiği kaynakları da kullanmaktayım. Temel konuşma kalıplarını günlük hayatta kullanımı için çalışmalar yaptırmakta, kitapta mevcut ses dosyalarını da işleyerek, dinlediğini anlama konusunda materyallerle desteklemekteyim.


Almanca Özel Ders Nedir?

Birebir Almanca eğitimi verilir.

Almanca Avrupa'da en geniş coğrafyaya yayılmış dillerden biridir. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanya, Avusturya ve Lihtenştayn'ın tek resmi dili olan Almanca İsviçre ve lüksemburg'unda resmi dilleri arasında yer alır.

Einzelunterricht in Deutsch wird angeboten.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
A1, A2 ve B1 seviyelerinde özel ders vermekte olduğum öğrencilerim bulunmaktadır.