İstanbul Kadıköy Fatıma Küçükberber

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Fatıma Küçükberber

kadiköy, İSTANBUL
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Anaokulu Kursu , Özel ilkokul Kursu , Özel Ortaokul Kursu , Özel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Fatıma Küçükberber, İSTANBUL KADIKÖY ve civarında hizmet vermekte olup 21.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. İSTANBUL ilinde hizmet veren 6414 kurs/özel ders verenden 2038 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Fatıma Küçükberber, 3 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İLKÖĞRETİM ÖĞRENCİLERİNE TÜM DERSLER KONU ANLATIMI VE ÖDEV TAKİBİ YAPILIR.


Özel Anaokulu Nedir?

İlk öğretim çağına gelmemiş 0-6 yaş grubundaki çocukların bir arada olabildikleri bakım, oyun ve eğitim yeri. Anaokulları, çocukları okul düzenine hazırlayan, okul öncesi bilgi ve görgülerin öğretildiği yerdir.

Bu okulların denetimleri İl Milli Eğitim Müdürlüğü ile Sağlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlükleri tarafından yapılmaktadır. Milli Eğitim Müdürlüklerine bağlı olanlara ana okulu, Sağlık ve Sosyal Hizmet Müdürlüklerine bağlı olanlara ise çocuk evi ismi verilmektedir. Bu okulların her ikisi ilkokul öncesi eğitim vermektedir.

Kanunlara göre, ana okullarında çalışan yönetici ve öğretmenlerin yüksek öğrenim görme şartı vardır. Kurucular için ise, böyle bir şart yoktur.

Yapılan son 1989-90 istatistiklerine göre, ana okullarından 0-6 yaş grubundaki çocuklardan yüzde 1’i, 3-6 yaş grubundaki çocukların ise yüzde 2’si faydalanabilmektedir

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.
Verilen Kursların Ayrıntıları
TÜM DERSLER İÇİN KONU ANLATIMI VE ÖDEV TAKİBİ YAPILIR.